Historia ceny i opinie o iRobot Roomba 697

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt iRobot Roomba 697 był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 799.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 1476.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 3 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 30.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.9 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 30.01.2024.

Cena iRobot Roomba 697

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu iRobot Roomba 697. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena iRobot Roomba 697, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 799 (wykryta w dniu: 2022-12-21). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-26) wynosi 1476. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

iRobot Roomba 697

iRobot Roomba 697 to zaawansowany odkurzacz automatyczny, który skutecznie i inteligentnie radzi sobie z utrzymaniem czystości w każdym domu. Wyposażony w filtr AeroVac, ma pojemność 0,6 l i może pracować do 90 min. Jest stosunkowo cichy, emitując od 71 do 75 dB hałasu. Oferuje różne opcje czyszczenia, takie jak odkurzanie, czyszczenie intensywne i sprzątanie miejscowe (SPOT). Posiada wiele funkcji ułatwiających użytkowanie, takich jak automatyczny powrót do bazy, wirtualna ściana, programator pracy, automatyczne wyłączenie, zdalne sterowanie oraz harmonogram. Jest kompatybilny z aplikacją iRobot Home i współpracuje z systemami Google Home oraz Amazon Alexa. Jego ruchoma głowica z dwoma szczotkami głównymi zapewnia dokładne sprzątanie na różnorodnych powierzchniach, a wykrywające brud i przeszkody czujniki zapewniają efektywną i celową pracę. Robot iRobot Roomba 697 to idealne rozwiązanie dla osób ceniących sobie wygodę i niezawodność w utrzymaniu czystości.

Gdzie kupić iRobot Roomba 697

Według naszych danych iRobot Roomba 697 można znaleźć w minimum 3 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując iRobot Roomba 697 za kwotę 1476 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 147.60 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

iRobot Roomba 697 Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o iRobot Roomba 697, to w serwisie Ceneo znajdziesz 30 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.9 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o iRobot Roomba 697 w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny PolecanyOdkurzacz Amica VM 9011 Joran PET Turbo.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena iRobot Roomba 697?

Najtaniej iRobot Roomba 697 można było kupić za 799 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2022-12-21.

🏷️ Jaka jest cena iRobot Roomba 697 aktualnie?

Aktualna cena iRobot Roomba 697 wynosi 1476 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-26.

🗣️️ Jakie są opinie o iRobot Roomba 697?

Według serwisu Ceneo, iRobot Roomba 697 posiada 30 opinii, a średnia ocen wynosi 4.9/5.

Zobacz także historia ceny Odkurzacz Amica VM 7050 Aura.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.