Historia ceny i opinie o Platinet Sports szare (PM1070GR)

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Platinet Sports szare (PM1070GR) był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 18.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 19.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 8 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 3.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.2 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 4.02.2024.

Cena Platinet Sports szare (PM1070GR)

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Platinet Sports szare (PM1070GR). Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Platinet Sports szare (PM1070GR), oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 18 (wykryta w dniu: 2023-11-17). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-02-04) wynosi 19. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Platinet Sports szare (PM1070GR)

Według naszych danych Platinet Sports szare (PM1070GR) można znaleźć w minimum 8 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Platinet Sports szare (PM1070GR) za kwotę 19 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 1.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Platinet Sports szare (PM1070GR) Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Platinet Sports szare (PM1070GR), to w serwisie Ceneo znajdziesz 3 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.2 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Platinet Sports szare (PM1070GR) w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny JBL Tune 215BT Biały.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Platinet Sports szare (PM1070GR)?

Najtaniej Platinet Sports szare (PM1070GR) można było kupić za 18 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-11-17.

🏷️ Jaka jest cena Platinet Sports szare (PM1070GR) aktualnie?

Aktualna cena Platinet Sports szare (PM1070GR) wynosi 19 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-02-04.

🗣️️ Jakie są opinie o Platinet Sports szare (PM1070GR)?

Według serwisu Ceneo, Platinet Sports szare (PM1070GR) posiada 3 opinii, a średnia ocen wynosi 4.2/5.

Zobacz także historia ceny Apple Oryginalne Nowe Słuchawki Earpods MD827ZM/A (MD827ZMA).

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.