Historia ceny i opinie o JBL Tune 215BT Biały

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt JBL Tune 215BT Biały był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 114.45.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 143.1.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 12 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 23.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.4 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 4.02.2024.

Cena JBL Tune 215BT Biały

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu JBL Tune 215BT Biały. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena JBL Tune 215BT Biały, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 114.45 (wykryta w dniu: 2023-09-26). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-02-04) wynosi 143.1. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

JBL Tune 215BT Biały

JBL Tune 215BT Biały to bezprzewodowe słuchawki douszne zaprojektowane przez firmę JBL, która od ponad 70 lat dostarcza precyzyjny i imponujący dźwięk w dużych obiektach na świecie. Słuchawki oferują wspaniałe brzmienie JBL Pure Bass, głębokie i potężne niskie tony, co sprawia, że codzienne słuchanie muzyki staje się wyjątkowe. Dzięki zastosowaniu płaskiego przewodu, słuchawki nie plączą się, co dodatkowo zwiększa komfort użytkowania. Odbieranie połączeń oraz korzystanie z asystenta głosowego jest możliwe bez konieczności wyjmowania telefonu, a wbudowany mikrofon umożliwia prowadzenie rozmów telefonicznych i zarządzanie muzyką za pomocą głosu. Z funkcją Bluetooth 5.0 słuchawki są doskonałe do użytku mobilnego, bez potrzeby używania kabla. Wbudowana bateria pozwala na 16 godzin odtwarzania, a pełne ładowanie trwa tylko 2 godziny, dzięki czemu szybko są gotowe na kolejną porcję dobrej muzyki. JBL Tune 215BT Biały to idealne słuchawki dla osób ceniących jakość dźwięku i wygodę użytkowania.

Gdzie kupić JBL Tune 215BT Biały

Według naszych danych JBL Tune 215BT Biały można znaleźć w minimum 12 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując JBL Tune 215BT Biały za kwotę 143.1 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 14.31 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

JBL Tune 215BT Biały Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o JBL Tune 215BT Biały, to w serwisie Ceneo znajdziesz 23 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.4 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o JBL Tune 215BT Biały w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Apple Powerbeats Pro kość słoniowa.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena JBL Tune 215BT Biały?

Najtaniej JBL Tune 215BT Biały można było kupić za 114.45 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-09-26.

🏷️ Jaka jest cena JBL Tune 215BT Biały aktualnie?

Aktualna cena JBL Tune 215BT Biały wynosi 143.1 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-02-04.

🗣️️ Jakie są opinie o JBL Tune 215BT Biały?

Według serwisu Ceneo, JBL Tune 215BT Biały posiada 23 opinii, a średnia ocen wynosi 4.4/5.

Zobacz także historia ceny Platinet Sports szare (PM1070GR).

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.