Historia ceny i opinie o Overmax Multipic 5.1

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Overmax Multipic 5.1 był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 977.99.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 1122.69.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 16 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 38.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.6 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 6.02.2024.

Cena Overmax Multipic 5.1

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Overmax Multipic 5.1. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Overmax Multipic 5.1, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 977.99 (wykryta w dniu: 2023-03-01). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-02-05) wynosi 1122.69. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Overmax Multipic 5.1

Projektor LED Overmax Multipic 5.1 to profesjonalne urządzenie zaprojektowane z myślą o uniwersalnym zastosowaniu. Dzięki wysokiej rozdzielczości 1920 x 1080 i kontraście 4000:1 zapewnia doskonałą jakość obrazu Full HD na ekranie o przekątnej nawet do 150 cali. Jego zaawansowany system chłodzenia oraz filtr HEPA zapobiegają przegrzewaniu się i zanieczyszczeniu, co wydłuża żywotność lampy do 50 000 godzin. Dodatkowo, projektor posiada możliwość bezprzewodowego połączenia z internetem za pomocą Wi-Fi, co ułatwia wyświetlanie obrazu z różnych urządzeń. Obsługuje system operacyjny Android 9.0, co czyni go nowoczesnym i funkcjonalnym rozwiązaniem dla biznesu, edukacji, a także do użytku domowego.

Gdzie kupić Overmax Multipic 5.1

Według naszych danych Overmax Multipic 5.1 można znaleźć w minimum 16 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Overmax Multipic 5.1 za kwotę 1122.69 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 112.27 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Overmax Multipic 5.1 Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Overmax Multipic 5.1, to w serwisie Ceneo znajdziesz 38 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.6 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Overmax Multipic 5.1 w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Overmax Multipic 4.2 (OVMULTIPIC42BLACK).

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Overmax Multipic 5.1?

Najtaniej Overmax Multipic 5.1 można było kupić za 977.99 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-03-01.

🏷️ Jaka jest cena Overmax Multipic 5.1 aktualnie?

Aktualna cena Overmax Multipic 5.1 wynosi 1122.69 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-02-05.

🗣️️ Jakie są opinie o Overmax Multipic 5.1?

Według serwisu Ceneo, Overmax Multipic 5.1 posiada 38 opinii, a średnia ocen wynosi 4.6/5.

Zobacz także historia ceny Xgimi Horizon Xk03K.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.