Historia ceny i opinie o Oral-B Pro 750 różowa

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Oral-B Pro 750 różowa był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 89.99.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 138.8.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 10 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 180.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.7 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 29.01.2024.

Cena Oral-B Pro 750 różowa

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Oral-B Pro 750 różowa. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Oral-B Pro 750 różowa, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 89.99 (wykryta w dniu: 2022-11-16). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-22) wynosi 138.8. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Oral-B Pro 750 różowa

Oral-B Pro 750 różowa to elektryczna szczoteczka z okrągłą główką, która otacza każdy ząb zapewniając zdrowsze dziąsła oraz lepsze efekty mycia zębów w porównaniu ze zwykłą szczoteczką manualną. Posiada rotacyjne, oscylacyjne i pulsacyjne ruchy oraz zasilanie akumulatorowe, które po jednym ładowaniu umożliwia do dwóch tygodni regularnego użytkowania. Wbudowany timer pomaga zachować zalecany przez dentystów 2-minutowy czas mycia zębów. Końcówki szczoteczek zostały zaprojektowane we współpracy z dentystami, aby idealnie pasować do modelu szczoteczki i zapewniać różne efekty mycia, od delikatnej pielęgnacji dziąseł po oczyszczanie przestrzeni międzyzębowych. Oral-B Pro 750 różowa jest najczęściej polecana przez dentystów na całym świecie.

Gdzie kupić Oral-B Pro 750 różowa

Według naszych danych Oral-B Pro 750 różowa można znaleźć w minimum 10 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Oral-B Pro 750 różowa za kwotę 138.8 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 13.88 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Oral-B Pro 750 różowa Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Oral-B Pro 750 różowa, to w serwisie Ceneo znajdziesz 180 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.7 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Oral-B Pro 750 różowa w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Oral-B iO Series 4 Duo Black&White.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Oral-B Pro 750 różowa?

Najtaniej Oral-B Pro 750 różowa można było kupić za 89.99 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2022-11-16.

🏷️ Jaka jest cena Oral-B Pro 750 różowa aktualnie?

Aktualna cena Oral-B Pro 750 różowa wynosi 138.8 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-22.

🗣️️ Jakie są opinie o Oral-B Pro 750 różowa?

Według serwisu Ceneo, Oral-B Pro 750 różowa posiada 180 opinii, a średnia ocen wynosi 4.7/5.

Zobacz także historia ceny PHILIPS Sonicare DiamondClean Seria 9000 HX9911/27.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.