Historia ceny i opinie o Oral-B iO Series 4 Duo Black&White

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Oral-B iO Series 4 Duo Black&White był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 537.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 615.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 12 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 37.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.9 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 29.01.2024.

Cena Oral-B iO Series 4 Duo Black&White

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Oral-B iO Series 4 Duo Black&White. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Oral-B iO Series 4 Duo Black&White, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 537 (wykryta w dniu: 2023-10-19). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-22) wynosi 615. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Oral-B iO Series 4 Duo Black&White

Oral-B iO Series 4 Duo Black&White to nowoczesne elektryczne szczoteczki posiadające magnetyczny napęd i zasilanie akumulatorowe, wykonujące ruch rotacyjny i ruch soniczny. Wyposażone w rewolucyjną technologię iO™ zapewniają delikatne, a zarazem skuteczne szczotkowanie zębów. Okrągła główka szczoteczki została zaprojektowana we współpracy z dentystami, a mikrowibrujące włókna gwarantują doskonałą higienę jamy ustnej już od pierwszego dnia użytkowania. Dodatkową ochronę dziąseł zapewnia czujnik siły nacisku, który świeci na czerwono w przypadku zbyt mocnego szczotkowania i na zielono, gdy robimy to prawidłowo. Smart Ring 360° podświetla się kolorowym światłem, sygnalizując ukończenie zalecanego przez dentystów 2-minutowego czasu szczotkowania. Oral-B iO Series 4 Duo Black&White to idealne rozwiązanie dla osób szukających wydajnego i delikatnego narzędzia do codziennej higieny jamy ustnej.

Gdzie kupić Oral-B iO Series 4 Duo Black&White

Według naszych danych Oral-B iO Series 4 Duo Black&White można znaleźć w minimum 12 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Oral-B iO Series 4 Duo Black&White za kwotę 615 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 61.50 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Oral-B iO Series 4 Duo Black&White Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Oral-B iO Series 4 Duo Black&White, to w serwisie Ceneo znajdziesz 37 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.9 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Oral-B iO Series 4 Duo Black&White w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Bestway Basen Stelażowy 404X201X100 Ratan 56721.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Oral-B iO Series 4 Duo Black&White?

Najtaniej Oral-B iO Series 4 Duo Black&White można było kupić za 537 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-10-19.

🏷️ Jaka jest cena Oral-B iO Series 4 Duo Black&White aktualnie?

Aktualna cena Oral-B iO Series 4 Duo Black&White wynosi 615 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-22.

🗣️️ Jakie są opinie o Oral-B iO Series 4 Duo Black&White?

Według serwisu Ceneo, Oral-B iO Series 4 Duo Black&White posiada 37 opinii, a średnia ocen wynosi 4.9/5.

Zobacz także historia ceny Oral-B Pro 750 różowa.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.