Historia ceny i opinie o Opaska sportowa smartband Xiaomi Mi Band 7

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Opaska sportowa smartband Xiaomi Mi Band 7 był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 25 zł.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 184.04 zł.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 42 sklepach.
  • 🗣️ Produkt ma 305opinii w serwisie Ceneo.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.8 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 3/19/2023.
Przejdź do sklepu

Cena Opaska sportowa smartband Xiaomi Mi Band 7

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Opaska sportowa smartband Xiaomi Mi Band 7. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Opaska sportowa smartband Xiaomi Mi Band 7, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 25 zł (wykryta w dniu: 2022-08-30). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2023-03-19) wynosi 184.04 zł. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Opaska sportowa smartband Xiaomi Mi Band 7

Według naszych danych Opaska sportowa smartband Xiaomi Mi Band 7 można znaleźć w minimum 42 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Opaska sportowa smartband Xiaomi Mi Band 7 Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Opaska sportowa smartband Xiaomi Mi Band 7, to w serwisie Ceneo znajdziesz 305 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.8 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Opaska sportowa smartband Xiaomi Mi Band 7 w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Aparat Sony A6000 Czarny + 16-50mm + 55-210mm.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Opaska sportowa smartband Xiaomi Mi Band 7?

Najtaniej Opaska sportowa smartband Xiaomi Mi Band 7 można było kupić za 25 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2022-08-30.

🏷️ Jaka jest cena Opaska sportowa smartband Xiaomi Mi Band 7 aktualnie?

Aktualna cena Opaska sportowa smartband Xiaomi Mi Band 7 wynosi 184.04 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2023-03-19.

🗣️️ Jakie są opinie o Opaska sportowa smartband Xiaomi Mi Band 7?

Według serwisu Ceneo, Opaska sportowa smartband Xiaomi Mi Band 7 posiada 305 opinii, a średnia ocen wynosi 4.8/5.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.