Historia ceny i opinie o Opaska sportowa smartband Xiaomi Mi Band 6 z NFC

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Opaska sportowa smartband Xiaomi Mi Band 6 z NFC był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 149.99 zł.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 219 zł.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 10 sklepach.
  • 🗣️ Produkt ma 278opinii w serwisie Ceneo.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.6 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 3/20/2023.
Przejdź do sklepu

Cena Opaska sportowa smartband Xiaomi Mi Band 6 z NFC

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Opaska sportowa smartband Xiaomi Mi Band 6 z NFC. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Opaska sportowa smartband Xiaomi Mi Band 6 z NFC, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 149.99 zł (wykryta w dniu: 2022-11-16). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2023-03-20) wynosi 219 zł. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Opaska sportowa smartband Xiaomi Mi Band 6 z NFC

Według naszych danych Opaska sportowa smartband Xiaomi Mi Band 6 z NFC można znaleźć w minimum 10 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Opaska sportowa smartband Xiaomi Mi Band 6 z NFC Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Opaska sportowa smartband Xiaomi Mi Band 6 z NFC, to w serwisie Ceneo znajdziesz 278 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.6 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Opaska sportowa smartband Xiaomi Mi Band 6 z NFC w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Czajnik Tefal LOFT KO250130.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Opaska sportowa smartband Xiaomi Mi Band 6 z NFC?

Najtaniej Opaska sportowa smartband Xiaomi Mi Band 6 z NFC można było kupić za 149.99 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2022-11-16.

🏷️ Jaka jest cena Opaska sportowa smartband Xiaomi Mi Band 6 z NFC aktualnie?

Aktualna cena Opaska sportowa smartband Xiaomi Mi Band 6 z NFC wynosi 219 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2023-03-20.

🗣️️ Jakie są opinie o Opaska sportowa smartband Xiaomi Mi Band 6 z NFC?

Według serwisu Ceneo, Opaska sportowa smartband Xiaomi Mi Band 6 z NFC posiada 278 opinii, a średnia ocen wynosi 4.6/5.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.