Historia ceny i opinie o Onyx Boox Note Air 2 Plus (NOTEAIR2PLUS)

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Onyx Boox Note Air 2 Plus (NOTEAIR2PLUS) był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 2449 zł.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 2449 zł.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 10 sklepach.
  • 🗣️ Produkt ma 1opinię w serwisie Ceneo.
  • ⭐️ Ocena produktu to 5.0 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 5/25/2023.
Przejdź do sklepu

Cena Onyx Boox Note Air 2 Plus (NOTEAIR2PLUS)

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Onyx Boox Note Air 2 Plus (NOTEAIR2PLUS). Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Onyx Boox Note Air 2 Plus (NOTEAIR2PLUS), oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 2449 zł (wykryta w dniu: 2023-05-25). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2023-05-25) wynosi 2449 zł. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Onyx Boox Note Air 2 Plus (NOTEAIR2PLUS)

Według naszych danych Onyx Boox Note Air 2 Plus (NOTEAIR2PLUS) można znaleźć w minimum 10 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Onyx Boox Note Air 2 Plus (NOTEAIR2PLUS) Opinie

Sprawdź również historia ceny inkBOOK Calypso Plus Fioletowy.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Onyx Boox Note Air 2 Plus (NOTEAIR2PLUS)?

Najtaniej Onyx Boox Note Air 2 Plus (NOTEAIR2PLUS) można było kupić za 2449 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-05-25.

🏷️ Jaka jest cena Onyx Boox Note Air 2 Plus (NOTEAIR2PLUS) aktualnie?

Aktualna cena Onyx Boox Note Air 2 Plus (NOTEAIR2PLUS) wynosi 2449 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2023-05-25.

🗣️️ Jakie są opinie o Onyx Boox Note Air 2 Plus (NOTEAIR2PLUS)?

Według serwisu Ceneo, Onyx Boox Note Air 2 Plus (NOTEAIR2PLUS) posiada 1 opinii, a średnia ocen wynosi 5.0/5.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.