Historia ceny i opinie o inkBOOK Calypso Plus Fioletowy

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt inkBOOK Calypso Plus Fioletowy był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 498.24.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 599.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 3 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 21.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.8 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 28.01.2024.

Cena inkBOOK Calypso Plus Fioletowy

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu inkBOOK Calypso Plus Fioletowy. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena inkBOOK Calypso Plus Fioletowy, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 498.24 (wykryta w dniu: 2023-11-16). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-25) wynosi 599. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

inkBOOK Calypso Plus Fioletowy

InkBOOK Calypso Plus Fioletowy to czytnik e-booków o przekątnej ekranu 6 cali i pamięci 16GB, który zapewnia jeszcze więcej radości z czytania. Jest to nowa odsłona popularnego modelu Calypso, wyposażona w intuicyjne polskie menu i proste w obsłudze nawigacje. Urządzenie umożliwia dostęp do polskich książek i gazet w aplikacjach takich jak Legimi, Empik Go, Publio i wiele innych. Ekran typu E Ink o jakości papieru nie męczy oczu i zapewnia komfort czytania nawet w pełnym słońcu. Czytnik obsługuje wiele formatów takich jak ePUB, PDF, Mobi i więcej, a dzięki funkcji "Wyślij na inkBOOK" i WiFi, przesyłanie e-booków jest łatwe. InkBOOK Calypso Plus to urządzenie, które łączy w sobie możliwość czytania e-booków i słuchania audiobooków. Zapewnia przyjemność czytania bez reklam i powiadomień, a dzięki funkcji doświetlenia, jest idealny do czytania przed snem. Lekka i poręczna forma czytnika sprawia, że jest to idealny wybór dla osób, które kochają czytać w każdych warunkach.

Gdzie kupić inkBOOK Calypso Plus Fioletowy

Według naszych danych inkBOOK Calypso Plus Fioletowy można znaleźć w minimum 3 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując inkBOOK Calypso Plus Fioletowy za kwotę 599 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 59.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

inkBOOK Calypso Plus Fioletowy Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o inkBOOK Calypso Plus Fioletowy, to w serwisie Ceneo znajdziesz 21 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.8 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o inkBOOK Calypso Plus Fioletowy w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Onyx Boox Note Air 2 Plus (NOTEAIR2PLUS).

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena inkBOOK Calypso Plus Fioletowy?

Najtaniej inkBOOK Calypso Plus Fioletowy można było kupić za 498.24 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-11-16.

🏷️ Jaka jest cena inkBOOK Calypso Plus Fioletowy aktualnie?

Aktualna cena inkBOOK Calypso Plus Fioletowy wynosi 599 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-25.

🗣️️ Jakie są opinie o inkBOOK Calypso Plus Fioletowy?

Według serwisu Ceneo, inkBOOK Calypso Plus Fioletowy posiada 21 opinii, a średnia ocen wynosi 4.8/5.

Zobacz także historia ceny Depilator BRAUN Silk-epil 3 3-270.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.