Historia ceny i opinie o Odkurzacz THOMAS Twin XT

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Odkurzacz THOMAS Twin XT był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 1189.99.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 1189.99.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 3 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 6.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.9 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 30.01.2024.

Cena Odkurzacz THOMAS Twin XT

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Odkurzacz THOMAS Twin XT. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Odkurzacz THOMAS Twin XT, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 1189.99 (wykryta w dniu: 2023-08-26). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-30) wynosi 1189.99. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Odkurzacz THOMAS Twin XT

Według naszych danych Odkurzacz THOMAS Twin XT można znaleźć w minimum 3 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Odkurzacz THOMAS Twin XT za kwotę 1189.99 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 119.00 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Odkurzacz THOMAS Twin XT Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Odkurzacz THOMAS Twin XT, to w serwisie Ceneo znajdziesz 6 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.9 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Odkurzacz THOMAS Twin XT w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Odkurzacz MPM GreenGo 3.0 MOD-28.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Odkurzacz THOMAS Twin XT?

Najtaniej Odkurzacz THOMAS Twin XT można było kupić za 1189.99 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-08-26.

🏷️ Jaka jest cena Odkurzacz THOMAS Twin XT aktualnie?

Aktualna cena Odkurzacz THOMAS Twin XT wynosi 1189.99 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-30.

🗣️️ Jakie są opinie o Odkurzacz THOMAS Twin XT?

Według serwisu Ceneo, Odkurzacz THOMAS Twin XT posiada 6 opinii, a średnia ocen wynosi 4.9/5.

Zobacz także historia ceny Hoover HHP70CAH011.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.