Historia ceny i opinie o Odkurzacz MPM GreenGo 3.0 MOD-28

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Odkurzacz MPM GreenGo 3.0 MOD-28 był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 0.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 0.
  • 🛍️ Produkt może być niedostępny w sklepach. Polecamy sprawdzić na Allegro.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 21.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.8 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 31.01.2024.

Cena Odkurzacz MPM GreenGo 3.0 MOD-28

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Odkurzacz MPM GreenGo 3.0 MOD-28. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Odkurzacz MPM GreenGo 3.0 MOD-28, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 0 (wykryta w dniu: 2024-01-16). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-30) wynosi 0. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Odkurzacz MPM GreenGo 3.0 MOD-28

Odkurzacz MPM GreenGo 3.0 MOD-28 to tradycyjny odkurzacz o mocy 750 W i pojemności 4,5 l, wyposażony w gąbkowy filtr oraz antyalergiczny filtr HEPA 13. Charakteryzuje się głośnością od 71 do 75 dB i rocznym zużyciem energii do 30 kWh. Linia GreenGo wyróżnia się doskonałymi parametrami technicznymi, bogatym zestawem akcesoriów i funkcjonalnymi rozwiązaniami ułatwiającymi sprzątanie. Odkurzacz MOD-28 radzi sobie zarówno z dywanami, jak i twardymi podłogami, pomagając w walce z alergenami. Posiada sterowanie w rączce i wyświetlacz LED, a panel LED wskazuje ustawienia mocy ssania na czterech poziomach, które można regulować zarówno na korpusie odkurzacza, jak i w rączce. Worek na kurz typu M-BAG o pojemności 4,5 litra jest wykonany z wytrzymałego syntetycznego materiału i posiada higieniczny system zamykania, co zapewnia komfort użytkowania i wygodę podczas codziennych obowiązków. Ergonomiczna rączka jest wyposażona w przyciski do sterowania, co czyni sprzątanie prostym i przyjemnym.

Gdzie kupić Odkurzacz MPM GreenGo 3.0 MOD-28

Według naszych danych Odkurzacz MPM GreenGo 3.0 MOD-28 może być niedostępny w popularnych sklepach. Mimo to, polecamy sprawdzić serwis Allegro, gdzie często można znaleźć szukany produkt mimo ogólnej niedostępności.

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Odkurzacz MPM GreenGo 3.0 MOD-28 za kwotę 0 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 0.00 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Odkurzacz MPM GreenGo 3.0 MOD-28 Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Odkurzacz MPM GreenGo 3.0 MOD-28, to w serwisie Ceneo znajdziesz 21 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.8 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Odkurzacz MPM GreenGo 3.0 MOD-28 w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Odkurzacz Sencor SVC 5500WH.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Odkurzacz MPM GreenGo 3.0 MOD-28?

Najtaniej Odkurzacz MPM GreenGo 3.0 MOD-28 można było kupić za 0 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2024-01-16.

🏷️ Jaka jest cena Odkurzacz MPM GreenGo 3.0 MOD-28 aktualnie?

Aktualna cena Odkurzacz MPM GreenGo 3.0 MOD-28 wynosi 0 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-30.

🗣️️ Jakie są opinie o Odkurzacz MPM GreenGo 3.0 MOD-28?

Według serwisu Ceneo, Odkurzacz MPM GreenGo 3.0 MOD-28 posiada 21 opinii, a średnia ocen wynosi 4.8/5.

Zobacz także historia ceny Odkurzacz THOMAS Twin XT.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.