Historia ceny i opinie o Odkurzacz Gorenje VCEA21GPLW

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Odkurzacz Gorenje VCEA21GPLW był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 379.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 434.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 8 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 13.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.9 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 27.01.2024.

Cena Odkurzacz Gorenje VCEA21GPLW

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Odkurzacz Gorenje VCEA21GPLW. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Odkurzacz Gorenje VCEA21GPLW, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 379 (wykryta w dniu: 2022-12-26). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-27) wynosi 434. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Odkurzacz Gorenje VCEA21GPLW

Według naszych danych Odkurzacz Gorenje VCEA21GPLW można znaleźć w minimum 8 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Odkurzacz Gorenje VCEA21GPLW za kwotę 434 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 43.40 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Odkurzacz Gorenje VCEA21GPLW Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Odkurzacz Gorenje VCEA21GPLW, to w serwisie Ceneo znajdziesz 13 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.9 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Odkurzacz Gorenje VCEA21GPLW w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Odkurzacz THOMAS Cycloon Hybrid Amfibia Pet.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Odkurzacz Gorenje VCEA21GPLW?

Najtaniej Odkurzacz Gorenje VCEA21GPLW można było kupić za 379 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2022-12-26.

🏷️ Jaka jest cena Odkurzacz Gorenje VCEA21GPLW aktualnie?

Aktualna cena Odkurzacz Gorenje VCEA21GPLW wynosi 434 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-27.

🗣️️ Jakie są opinie o Odkurzacz Gorenje VCEA21GPLW?

Według serwisu Ceneo, Odkurzacz Gorenje VCEA21GPLW posiada 13 opinii, a średnia ocen wynosi 4.9/5.

Zobacz także historia ceny Odkurzacz Amica Bagio Eco VM 3046.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.