Historia ceny i opinie o Odkurzacz Amica Bagio Eco VM 3046

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Odkurzacz Amica Bagio Eco VM 3046 był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 308.13.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 339.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 6 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 29.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.8 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 28.01.2024.

Cena Odkurzacz Amica Bagio Eco VM 3046

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Odkurzacz Amica Bagio Eco VM 3046. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Odkurzacz Amica Bagio Eco VM 3046, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 308.13 (wykryta w dniu: 2023-12-26). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-27) wynosi 339. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Odkurzacz Amica Bagio Eco VM 3046

Odkurzacz Amica Bagio Eco VM 3046 to tradycyjny odkurzacz o mocy 900 W i pojemności 1,5 l. Posiada filtr EPA 12, który oczyszcza powietrze z pyłków, roztoczy i kurzu już w czasie odkurzania, co pozwala na uzyskanie jeszcze czystszego powietrza. Jest stosunkowo cichy, generując od 76 do 80 dB hałasu, a jego roczne zużycie energii wynosi do 30 kWh. Dodatkowo, odkurzacz ten wyposażony jest w specjalną szczotkę do parkietu, która chroni delikatne powierzchnie przed zarysowaniami, a także miękkie ciche koła, które pozwalają mu poruszać się bezszelestnie i bez uszkadzania podłoża. Urządzenie to jest bezworkowe, co jest ekonomicznym rozwiązaniem eliminującym konieczność zakupu worków, a dodatkowy filtr przed silnikiem zabezpiecza go przed zanieczyszczeniem i wydłuża jego żywotność. Odkurzacz wyposażony jest również w regulację mocy ssania, która zapewnia skuteczniejszą i bardziej efektywną pracę, a funkcja miękkiego startu pozwala na płynne zwiększanie mocy urządzenia.

Gdzie kupić Odkurzacz Amica Bagio Eco VM 3046

Według naszych danych Odkurzacz Amica Bagio Eco VM 3046 można znaleźć w minimum 6 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Odkurzacz Amica Bagio Eco VM 3046 za kwotę 339 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 33.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Odkurzacz Amica Bagio Eco VM 3046 Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Odkurzacz Amica Bagio Eco VM 3046, to w serwisie Ceneo znajdziesz 29 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.8 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Odkurzacz Amica Bagio Eco VM 3046 w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Odkurzacz Gorenje VCEA21GPLW.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Odkurzacz Amica Bagio Eco VM 3046?

Najtaniej Odkurzacz Amica Bagio Eco VM 3046 można było kupić za 308.13 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-12-26.

🏷️ Jaka jest cena Odkurzacz Amica Bagio Eco VM 3046 aktualnie?

Aktualna cena Odkurzacz Amica Bagio Eco VM 3046 wynosi 339 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-27.

🗣️️ Jakie są opinie o Odkurzacz Amica Bagio Eco VM 3046?

Według serwisu Ceneo, Odkurzacz Amica Bagio Eco VM 3046 posiada 29 opinii, a średnia ocen wynosi 4.8/5.

Zobacz także historia ceny Odkurzacz Bosch Serie 4 AquaWash&Clean BWD421PET.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.