Historia ceny i opinie o Odkurzacz Electrolux PURE Q9 PQ92-ALGS

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Odkurzacz Electrolux PURE Q9 PQ92-ALGS był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 972.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 1279.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 1 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 38.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.5 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 31.01.2024.

Cena Odkurzacz Electrolux PURE Q9 PQ92-ALGS

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Odkurzacz Electrolux PURE Q9 PQ92-ALGS. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Odkurzacz Electrolux PURE Q9 PQ92-ALGS, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 972 (wykryta w dniu: 2023-11-15). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-27) wynosi 1279. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Odkurzacz Electrolux PURE Q9 PQ92-ALGS

Odkurzacz Electrolux PURE Q9 PQ92-ALGS to bezprzewodowy odkurzacz pionowy 2w1 z innowacyjną elektroszczotką z technologią UV, która usuwa 99,9% kurzu, bakterii i alergenów. Posiada 5-stopniowy system filtracji z zmywalnymi filtrami, co sprawia, że powietrze wydostające się z odkurzacza jest czyste i nie wymaga częstej wymiany, co ma korzystny wpływ na środowisko. Jego pojemność to 0,3 l, a maksymalny czas pracy to 55 min. Odkurzacz jest wyjątkowo cichy, o głośności pracy od 76 do 80 dB. Posiada funkcje regulacji mocy i parkowania poziomego. Dodatkowo, odkurzacz ręczny można wyjąć bez wciskania przycisków, co ułatwia odkurzanie blatu, sofy, materaca czy wnętrza samochodu. Specjalny system Cyclonic ze śrubą Air Helix oddziela cząsteczki kurzu od powietrza, zmniejszając ryzyko zatorów i częstotliwość czyszczenia filtrów.

Gdzie kupić Odkurzacz Electrolux PURE Q9 PQ92-ALGS

Według naszych danych Odkurzacz Electrolux PURE Q9 PQ92-ALGS można znaleźć w minimum 1 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Odkurzacz Electrolux PURE Q9 PQ92-ALGS za kwotę 1279 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 127.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Odkurzacz Electrolux PURE Q9 PQ92-ALGS Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Odkurzacz Electrolux PURE Q9 PQ92-ALGS, to w serwisie Ceneo znajdziesz 38 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.5 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Odkurzacz Electrolux PURE Q9 PQ92-ALGS w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Pralka Haier Seria 39 HW70-BP1439N-PL.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Odkurzacz Electrolux PURE Q9 PQ92-ALGS?

Najtaniej Odkurzacz Electrolux PURE Q9 PQ92-ALGS można było kupić za 972 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-11-15.

🏷️ Jaka jest cena Odkurzacz Electrolux PURE Q9 PQ92-ALGS aktualnie?

Aktualna cena Odkurzacz Electrolux PURE Q9 PQ92-ALGS wynosi 1279 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-27.

🗣️️ Jakie są opinie o Odkurzacz Electrolux PURE Q9 PQ92-ALGS?

Według serwisu Ceneo, Odkurzacz Electrolux PURE Q9 PQ92-ALGS posiada 38 opinii, a średnia ocen wynosi 4.5/5.

Zobacz także historia ceny Odkurzacz CONCEPT VR3210.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.