Historia ceny i opinie o Odkurzacz Electrolux PC91-ALRG

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Odkurzacz Electrolux PC91-ALRG był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 909.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 963.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 3 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 41.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.6 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 1.02.2024.

Cena Odkurzacz Electrolux PC91-ALRG

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Odkurzacz Electrolux PC91-ALRG. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Odkurzacz Electrolux PC91-ALRG, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 909 (wykryta w dniu: 2023-12-14). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-30) wynosi 963. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Odkurzacz Electrolux PC91-ALRG

Odkurzacz Electrolux PC91-ALRG to zaawansowane urządzenie bezworkowe o mocy 500 W i pojemności 1,5 l, które wykorzystuje 7-stopniowy system filtracji z filtrem PureAdvantage D11, zapewniający skuteczne filtrowanie kurzu i czyste powietrze. Dzięki technologii Cyclonic i rewolucyjnemu filtrowi 3D, odkurzacz ten jest wyjątkowo cichy, osiągając poziom głośności od 71 do 75 dB, co sprawia, że jest 4 razy cichszy niż poprzedni model. Dodatkowo, odkurzacz PC91-ALRG cechuje się intuicyjnym systemem opróżniania zbiornika i łatwym dostępem do filtrów, co ułatwia jego obsługę. Odkurzacz posiada również kółka EasyRoll, które pozwalają na łatwe manewrowanie i prowadzenie po całym domu. Filtr na cały okres życia produktu eliminuje konieczność jego wymiany, co pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze.

Gdzie kupić Odkurzacz Electrolux PC91-ALRG

Według naszych danych Odkurzacz Electrolux PC91-ALRG można znaleźć w minimum 3 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Odkurzacz Electrolux PC91-ALRG za kwotę 963 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 96.30 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Odkurzacz Electrolux PC91-ALRG Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Odkurzacz Electrolux PC91-ALRG, to w serwisie Ceneo znajdziesz 41 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.6 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Odkurzacz Electrolux PC91-ALRG w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Odkurzacz Electrolux Ease C4 EC41-6DB.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Odkurzacz Electrolux PC91-ALRG?

Najtaniej Odkurzacz Electrolux PC91-ALRG można było kupić za 909 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-12-14.

🏷️ Jaka jest cena Odkurzacz Electrolux PC91-ALRG aktualnie?

Aktualna cena Odkurzacz Electrolux PC91-ALRG wynosi 963 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-30.

🗣️️ Jakie są opinie o Odkurzacz Electrolux PC91-ALRG?

Według serwisu Ceneo, Odkurzacz Electrolux PC91-ALRG posiada 41 opinii, a średnia ocen wynosi 4.6/5.

Zobacz także historia ceny Odkurzacz Miele Blizzard CX1 Parquett PowerLine SKCF3.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.