Historia ceny i opinie o Odkurzacz Electrolux EEG41IW

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Odkurzacz Electrolux EEG41IW był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 254.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 369.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 13 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 70.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.6 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 11/20/2023.

Cena Odkurzacz Electrolux EEG41IW

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Odkurzacz Electrolux EEG41IW. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Odkurzacz Electrolux EEG41IW, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 254 (wykryta w dniu: 2023-05-06). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2023-11-20) wynosi 369. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Odkurzacz Electrolux EEG41IW

Według naszych danych Odkurzacz Electrolux EEG41IW można znaleźć w minimum 13 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Odkurzacz Electrolux EEG41IW za kwotę 369 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 36.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Odkurzacz Electrolux EEG41IW Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Odkurzacz Electrolux EEG41IW, to w serwisie Ceneo znajdziesz 70 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.6 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Odkurzacz Electrolux EEG41IW w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Pralka Haier Seria 39 HW70-BP1439N-PL.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Odkurzacz Electrolux EEG41IW?

Najtaniej Odkurzacz Electrolux EEG41IW można było kupić za 254 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-05-06.

🏷️ Jaka jest cena Odkurzacz Electrolux EEG41IW aktualnie?

Aktualna cena Odkurzacz Electrolux EEG41IW wynosi 369 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2023-11-20.

🗣️️ Jakie są opinie o Odkurzacz Electrolux EEG41IW?

Według serwisu Ceneo, Odkurzacz Electrolux EEG41IW posiada 70 opinii, a średnia ocen wynosi 4.6/5.

Zobacz także historia ceny Odkurzacz MPM MOD-22.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.