Historia ceny i opinie o Odkurzacz Electrolux EC41-2SW

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Odkurzacz Electrolux EC41-2SW był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 329.17.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 369.99.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 5 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 17.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.4 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 30.01.2024.

Cena Odkurzacz Electrolux EC41-2SW

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Odkurzacz Electrolux EC41-2SW. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Odkurzacz Electrolux EC41-2SW, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 329.17 (wykryta w dniu: 2023-10-13). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-30) wynosi 369.99. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Odkurzacz Electrolux EC41-2SW

Według naszych danych Odkurzacz Electrolux EC41-2SW można znaleźć w minimum 5 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Odkurzacz Electrolux EC41-2SW za kwotę 369.99 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 37.00 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Odkurzacz Electrolux EC41-2SW Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Odkurzacz Electrolux EC41-2SW, to w serwisie Ceneo znajdziesz 17 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.4 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Odkurzacz Electrolux EC41-2SW w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Odkurzacz Tefal Compact Power XXL TW4826.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Odkurzacz Electrolux EC41-2SW?

Najtaniej Odkurzacz Electrolux EC41-2SW można było kupić za 329.17 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-10-13.

🏷️ Jaka jest cena Odkurzacz Electrolux EC41-2SW aktualnie?

Aktualna cena Odkurzacz Electrolux EC41-2SW wynosi 369.99 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-30.

🗣️️ Jakie są opinie o Odkurzacz Electrolux EC41-2SW?

Według serwisu Ceneo, Odkurzacz Electrolux EC41-2SW posiada 17 opinii, a średnia ocen wynosi 4.4/5.

Zobacz także historia ceny Montale Oud Tobacco Woda Perfumowana 100Ml.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.