Historia ceny i opinie o Odkurzacz DEERMA DX118C SZARY

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Odkurzacz DEERMA DX118C SZARY był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 113.15.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 127.5.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 17 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 32.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.8 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 11/18/2023.

Cena Odkurzacz DEERMA DX118C SZARY

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Odkurzacz DEERMA DX118C SZARY. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Odkurzacz DEERMA DX118C SZARY, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 113.15 (wykryta w dniu: 2023-05-16). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2023-11-18) wynosi 127.5. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Odkurzacz DEERMA DX118C SZARY

Według naszych danych Odkurzacz DEERMA DX118C SZARY można znaleźć w minimum 17 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Odkurzacz DEERMA DX118C SZARY za kwotę 127.5 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 12.75 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Odkurzacz DEERMA DX118C SZARY Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Odkurzacz DEERMA DX118C SZARY, to w serwisie Ceneo znajdziesz 32 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.8 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Odkurzacz DEERMA DX118C SZARY w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Odkurzacz Dyson V8 Absolute.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Odkurzacz DEERMA DX118C SZARY?

Najtaniej Odkurzacz DEERMA DX118C SZARY można było kupić za 113.15 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-05-16.

🏷️ Jaka jest cena Odkurzacz DEERMA DX118C SZARY aktualnie?

Aktualna cena Odkurzacz DEERMA DX118C SZARY wynosi 127.5 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2023-11-18.

🗣️️ Jakie są opinie o Odkurzacz DEERMA DX118C SZARY?

Według serwisu Ceneo, Odkurzacz DEERMA DX118C SZARY posiada 32 opinii, a średnia ocen wynosi 4.8/5.

Zobacz także historia ceny Odkurzacz Xiaomi Mi Vacuum Cleaner G9.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.