Historia ceny i opinie o Odkurzacz Bosch Serie 2 Readyy'y BBHF214G

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Odkurzacz Bosch Serie 2 Readyy'y BBHF214G był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 387.28.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 489.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 7 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 62.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.6 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 29.01.2024.

Cena Odkurzacz Bosch Serie 2 Readyy'y BBHF214G

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Odkurzacz Bosch Serie 2 Readyy'y BBHF214G. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Odkurzacz Bosch Serie 2 Readyy'y BBHF214G, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 387.28 (wykryta w dniu: 2023-11-13). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-29) wynosi 489. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Odkurzacz Bosch Serie 2 Readyy'y BBHF214G

Odkurzacz Bosch Serie 2 Readyy'y BBHF214G to wygodne i praktyczne urządzenie 2 w 1, które pozwala na szybkie czyszczenie wszystkich powierzchni, w tym podłóg, mebli i zakamarków w szufladach, dzięki zintegrowanemu odkurzaczowi ręcznemu i elastycznemu przegubowi szczotki. Posiada zmywalny filtr o pojemności 0,5 l i może pracować bezprzewodowo do 35 min, co zapewnia swobodę ruchów i nieograniczony zasięg. Jest bardzo lekki i ma samostojącą konstrukcję, co ułatwia przechowywanie. Dodatkowo, technologia litowo-jonowa marki Bosch gwarantuje wysoką wydajność i długą żywotność akumulatorów. Urządzenie posiada wskaźnik naładowania akumulatora, co pozwala na kontrolę stanu baterii. Głośność pracy odkurzacza waha się od 50 do 65 dB, co czyni go stosunkowo cichym.

Gdzie kupić Odkurzacz Bosch Serie 2 Readyy'y BBHF214G

Według naszych danych Odkurzacz Bosch Serie 2 Readyy'y BBHF214G można znaleźć w minimum 7 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Odkurzacz Bosch Serie 2 Readyy'y BBHF214G za kwotę 489 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 48.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Odkurzacz Bosch Serie 2 Readyy'y BBHF214G Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Odkurzacz Bosch Serie 2 Readyy'y BBHF214G, to w serwisie Ceneo znajdziesz 62 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.6 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Odkurzacz Bosch Serie 2 Readyy'y BBHF214G w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Odkurzacz DEERMA DX118C SZARY.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Odkurzacz Bosch Serie 2 Readyy'y BBHF214G?

Najtaniej Odkurzacz Bosch Serie 2 Readyy'y BBHF214G można było kupić za 387.28 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-11-13.

🏷️ Jaka jest cena Odkurzacz Bosch Serie 2 Readyy'y BBHF214G aktualnie?

Aktualna cena Odkurzacz Bosch Serie 2 Readyy'y BBHF214G wynosi 489 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-29.

🗣️️ Jakie są opinie o Odkurzacz Bosch Serie 2 Readyy'y BBHF214G?

Według serwisu Ceneo, Odkurzacz Bosch Serie 2 Readyy'y BBHF214G posiada 62 opinii, a średnia ocen wynosi 4.6/5.

Zobacz także historia ceny Odkurzacz Dyson V8 Absolute.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.