Historia ceny i opinie o Odkurzacz Cleancraft flexCAT 112Q B-CLASS

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Odkurzacz Cleancraft flexCAT 112Q B-CLASS był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 739.89.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 804.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 3 sklepach.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 11.02.2024.

Cena Odkurzacz Cleancraft flexCAT 112Q B-CLASS

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Odkurzacz Cleancraft flexCAT 112Q B-CLASS. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Odkurzacz Cleancraft flexCAT 112Q B-CLASS, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 739.89 (wykryta w dniu: 2023-12-30). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-02-11) wynosi 804. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Odkurzacz Cleancraft flexCAT 112Q B-CLASS

Według naszych danych Odkurzacz Cleancraft flexCAT 112Q B-CLASS można znaleźć w minimum 3 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Odkurzacz Cleancraft flexCAT 112Q B-CLASS za kwotę 804 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 80.40 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Odkurzacz Cleancraft flexCAT 112Q B-CLASS Opinie

Sprawdź również historia ceny Odkurzacz Airbelt K1 Parkett RD.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Odkurzacz Cleancraft flexCAT 112Q B-CLASS?

Najtaniej Odkurzacz Cleancraft flexCAT 112Q B-CLASS można było kupić za 739.89 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-12-30.

🏷️ Jaka jest cena Odkurzacz Cleancraft flexCAT 112Q B-CLASS aktualnie?

Aktualna cena Odkurzacz Cleancraft flexCAT 112Q B-CLASS wynosi 804 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-02-11.

🗣️️ Jakie są opinie o Odkurzacz Cleancraft flexCAT 112Q B-CLASS?

Według serwisu Ceneo, Odkurzacz Cleancraft flexCAT 112Q B-CLASS posiada 0 opinii, a średnia ocen wynosi /5.

Zobacz także historia ceny PURON ZBIORNIK NA ZANIECZYSZCZENIA SUCHE ROBOTA PR10 POPR10004.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.