Historia ceny i opinie o Odkurzacz Airbelt K1 Parkett RD

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Odkurzacz Airbelt K1 Parkett RD był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 1869.55.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 1869.55.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 2 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 1.
  • ⭐️ Ocena produktu to 5.0 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 11.02.2024.

Cena Odkurzacz Airbelt K1 Parkett RD

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Odkurzacz Airbelt K1 Parkett RD. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Odkurzacz Airbelt K1 Parkett RD, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 1869.55 (wykryta w dniu: 2023-10-07). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-02-11) wynosi 1869.55. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Odkurzacz Airbelt K1 Parkett RD

Według naszych danych Odkurzacz Airbelt K1 Parkett RD można znaleźć w minimum 2 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Odkurzacz Airbelt K1 Parkett RD za kwotę 1869.55 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 186.96 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Odkurzacz Airbelt K1 Parkett RD Opinie

Sprawdź również historia ceny Odkurzacz DOMO DO1033S.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Odkurzacz Airbelt K1 Parkett RD?

Najtaniej Odkurzacz Airbelt K1 Parkett RD można było kupić za 1869.55 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-10-07.

🏷️ Jaka jest cena Odkurzacz Airbelt K1 Parkett RD aktualnie?

Aktualna cena Odkurzacz Airbelt K1 Parkett RD wynosi 1869.55 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-02-11.

🗣️️ Jakie są opinie o Odkurzacz Airbelt K1 Parkett RD?

Według serwisu Ceneo, Odkurzacz Airbelt K1 Parkett RD posiada 1 opinii, a średnia ocen wynosi 5.0/5.

Zobacz także historia ceny Odkurzacz Cleancraft flexCAT 112Q B-CLASS.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.