Historia ceny i opinie o Odkurzacz automatyczny Roidmi EVE Plus

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Odkurzacz automatyczny Roidmi EVE Plus był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 1608.47 zł.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 1608.47 zł.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 22 sklepach.
  • 🗣️ Produkt ma 43opinii w serwisie Ceneo.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.8 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 3/18/2023.
Przejdź do sklepu

Cena Odkurzacz automatyczny Roidmi EVE Plus

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Odkurzacz automatyczny Roidmi EVE Plus. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Odkurzacz automatyczny Roidmi EVE Plus, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 1608.47 zł (wykryta w dniu: 2023-02-23). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2023-02-11 22:40:54 UTC) wynosi 1608.47 zł. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Odkurzacz automatyczny Roidmi EVE Plus

Według naszych danych Odkurzacz automatyczny Roidmi EVE Plus można znaleźć w minimum 22 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Odkurzacz automatyczny Roidmi EVE Plus Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Odkurzacz automatyczny Roidmi EVE Plus, to w serwisie Ceneo znajdziesz 43 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.8 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Odkurzacz automatyczny Roidmi EVE Plus w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Redmi Note 11S 8/128GB Szary.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Odkurzacz automatyczny Roidmi EVE Plus?

Najtaniej Odkurzacz automatyczny Roidmi EVE Plus można było kupić za 1608.47 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-02-23.

🏷️ Jaka jest cena Odkurzacz automatyczny Roidmi EVE Plus aktualnie?

Aktualna cena Odkurzacz automatyczny Roidmi EVE Plus wynosi 1608.47 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2023-02-11 22:40:54 UTC.

🗣️️ Jakie są opinie o Odkurzacz automatyczny Roidmi EVE Plus?

Według serwisu Ceneo, Odkurzacz automatyczny Roidmi EVE Plus posiada 43 opinii, a średnia ocen wynosi 4.8/5.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.