Historia ceny i opinie o Odkurzacz automatyczny Roidmi EVE Plus

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Odkurzacz automatyczny Roidmi EVE Plus był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 1339.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 1587.99.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 27 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 44.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.8 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 5.02.2024.

Cena Odkurzacz automatyczny Roidmi EVE Plus

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Odkurzacz automatyczny Roidmi EVE Plus. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Odkurzacz automatyczny Roidmi EVE Plus, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 1339 (wykryta w dniu: 2023-11-03). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-02-05) wynosi 1587.99. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Odkurzacz automatyczny Roidmi EVE Plus

Odkurzacz automatyczny Roidmi EVE Plus to innowacyjny robot sprzątający z filtrem HEPA, który umożliwia odkurzanie i mycie na mokro jednocześnie. Z pojemnością zbiornika na kurz 0,3 l i czasem pracy do 150 min, urządzenie zapewnia skuteczne i długotrwałe sprzątanie. Głośność pracy odkurzacza wynosi od 71 do 75 dB, co gwarantuje komfort użytkowania. Dzięki opcji czyszczenia intensywnego oraz zdalnego sterowania, odkurzacz jest łatwy w obsłudze i pozwala na precyzyjne planowanie sprzątania. Urządzenie wyposażone jest w inteligentny system nawigacji i laser LDS, który skanuje pomieszczenia i tworzy ich mapy, umożliwiając optymalne planowanie tras. Dodatkowo, dzięki zaawansowanym czujnikom, unika przeszkód i upadków, a także wykrywa wysokość mebli, co zapobiega zaklinowaniu. Moc ssania 2700 Pa gwarantuje efektywność odkurzania, a bezszczotkowy silnik i ruchoma szczotka pozwalają na dokładne sprzątanie każdego zakamarka. Czujnik TOF wykrywa, kiedy robot znajduje się w pobliżu przeszkody, co pozwala mu na ich skuteczne omijanie. Odkurzacz Roidmi EVE Plus to idealne rozwiązanie dla tych, którzy cenią sobie czystość i komfort w domu.

Gdzie kupić Odkurzacz automatyczny Roidmi EVE Plus

Według naszych danych Odkurzacz automatyczny Roidmi EVE Plus można znaleźć w minimum 27 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Odkurzacz automatyczny Roidmi EVE Plus za kwotę 1587.99 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 158.80 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Odkurzacz automatyczny Roidmi EVE Plus Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Odkurzacz automatyczny Roidmi EVE Plus, to w serwisie Ceneo znajdziesz 44 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.8 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Odkurzacz automatyczny Roidmi EVE Plus w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Odkurzacz automatyczny Roidmi Eve Plus Robot Czyszczący + Baza ładująca.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Odkurzacz automatyczny Roidmi EVE Plus?

Najtaniej Odkurzacz automatyczny Roidmi EVE Plus można było kupić za 1339 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-11-03.

🏷️ Jaka jest cena Odkurzacz automatyczny Roidmi EVE Plus aktualnie?

Aktualna cena Odkurzacz automatyczny Roidmi EVE Plus wynosi 1587.99 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-02-05.

🗣️️ Jakie są opinie o Odkurzacz automatyczny Roidmi EVE Plus?

Według serwisu Ceneo, Odkurzacz automatyczny Roidmi EVE Plus posiada 44 opinii, a średnia ocen wynosi 4.8/5.

Zobacz także historia ceny Odkurzacz automatyczny Dreame D9 biały.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.