Historia ceny i opinie o Odkurzacz automatyczny Dreame D9 biały

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Odkurzacz automatyczny Dreame D9 biały był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 855.47 zł.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 1179 zł.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 23 sklepach.
  • 🗣️ Produkt ma 14opinii w serwisie Ceneo.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.9 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 3/20/2023.
Przejdź do sklepu

Cena Odkurzacz automatyczny Dreame D9 biały

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Odkurzacz automatyczny Dreame D9 biały. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Odkurzacz automatyczny Dreame D9 biały, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 855.47 zł (wykryta w dniu: 2022-10-06). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2023-03-20) wynosi 1179 zł. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Odkurzacz automatyczny Dreame D9 biały

Według naszych danych Odkurzacz automatyczny Dreame D9 biały można znaleźć w minimum 23 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Odkurzacz automatyczny Dreame D9 biały Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Odkurzacz automatyczny Dreame D9 biały, to w serwisie Ceneo znajdziesz 14 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.9 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Odkurzacz automatyczny Dreame D9 biały w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Apple iPhone 12 Pro 512GB Złoty (Gold).

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Odkurzacz automatyczny Dreame D9 biały?

Najtaniej Odkurzacz automatyczny Dreame D9 biały można było kupić za 855.47 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2022-10-06.

🏷️ Jaka jest cena Odkurzacz automatyczny Dreame D9 biały aktualnie?

Aktualna cena Odkurzacz automatyczny Dreame D9 biały wynosi 1179 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2023-03-20.

🗣️️ Jakie są opinie o Odkurzacz automatyczny Dreame D9 biały?

Według serwisu Ceneo, Odkurzacz automatyczny Dreame D9 biały posiada 14 opinii, a średnia ocen wynosi 4.9/5.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.