Historia ceny i opinie o Odkurzacz automatyczny Roborock S7 MaxV czarny

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Odkurzacz automatyczny Roborock S7 MaxV czarny był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 3178 zł.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 3199 zł.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 28 sklepach.
  • 🗣️ Produkt ma 6opinii w serwisie Ceneo.
  • ⭐️ Ocena produktu to 5.0 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 3/17/2023.
Przejdź do sklepu

Cena Odkurzacz automatyczny Roborock S7 MaxV czarny

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Odkurzacz automatyczny Roborock S7 MaxV czarny. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Odkurzacz automatyczny Roborock S7 MaxV czarny, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 3178 zł (wykryta w dniu: 2022-11-11). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2023-03-17) wynosi 3199 zł. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Odkurzacz automatyczny Roborock S7 MaxV czarny

Według naszych danych Odkurzacz automatyczny Roborock S7 MaxV czarny można znaleźć w minimum 28 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Odkurzacz automatyczny Roborock S7 MaxV czarny Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Odkurzacz automatyczny Roborock S7 MaxV czarny, to w serwisie Ceneo znajdziesz 6 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 5.0 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Odkurzacz automatyczny Roborock S7 MaxV czarny w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Odkurzacz automatyczny Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro Biały.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Odkurzacz automatyczny Roborock S7 MaxV czarny?

Najtaniej Odkurzacz automatyczny Roborock S7 MaxV czarny można było kupić za 3178 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2022-11-11.

🏷️ Jaka jest cena Odkurzacz automatyczny Roborock S7 MaxV czarny aktualnie?

Aktualna cena Odkurzacz automatyczny Roborock S7 MaxV czarny wynosi 3199 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2023-03-17.

🗣️️ Jakie są opinie o Odkurzacz automatyczny Roborock S7 MaxV czarny?

Według serwisu Ceneo, Odkurzacz automatyczny Roborock S7 MaxV czarny posiada 6 opinii, a średnia ocen wynosi 5.0/5.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.