Historia ceny i opinie o Oczyszczacz powietrza Webber AP9700 Srebrny

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Oczyszczacz powietrza Webber AP9700 Srebrny był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 999.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 1298.99.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 14 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 40.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.7 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 31.01.2024.

Cena Oczyszczacz powietrza Webber AP9700 Srebrny

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Oczyszczacz powietrza Webber AP9700 Srebrny. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Oczyszczacz powietrza Webber AP9700 Srebrny, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 999 (wykryta w dniu: 2023-09-06). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-28) wynosi 1298.99. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Oczyszczacz powietrza Webber AP9700 Srebrny

Oczyszczacz powietrza Webber AP9700 Srebrny to nowoczesne urządzenie wyposażone w zaawansowane filtry węglowy, HEPA, wstępny, katalityczny, antyalergiczny, które skutecznie eliminują 99,97% drobnych cząsteczek PM2,5 o wielkości 0,3 mikrona, takich jak wirusy, bakterie, pyłki, kurz i sierść zwierząt. Posiada 8 progów filtracji, w tym lampę UV-C zabijającą bakterie, wirusy oraz roztocza oraz jonizator emitujący ujemne jony. Jego wydajność to 488 m3/h przy poziomie głośności 65 dB i mocy 95 W. Dodatkowo, urządzenie oferuje funkcję nawilżania oraz wielostopniowego oczyszczania powietrza. Innowacyjna technologia True Lumos skanuje jakość powietrza i automatycznie dostosowuje stopień filtracji, sygnalizując stan jakości powietrza poprzez kolor podświetlania panelu sterowania.

Gdzie kupić Oczyszczacz powietrza Webber AP9700 Srebrny

Według naszych danych Oczyszczacz powietrza Webber AP9700 Srebrny można znaleźć w minimum 14 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Oczyszczacz powietrza Webber AP9700 Srebrny za kwotę 1298.99 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 129.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Oczyszczacz powietrza Webber AP9700 Srebrny Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Oczyszczacz powietrza Webber AP9700 Srebrny, to w serwisie Ceneo znajdziesz 40 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.7 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Oczyszczacz powietrza Webber AP9700 Srebrny w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Oczyszczacz powietrza Sharp FP-J60EU-W.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Oczyszczacz powietrza Webber AP9700 Srebrny?

Najtaniej Oczyszczacz powietrza Webber AP9700 Srebrny można było kupić za 999 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-09-06.

🏷️ Jaka jest cena Oczyszczacz powietrza Webber AP9700 Srebrny aktualnie?

Aktualna cena Oczyszczacz powietrza Webber AP9700 Srebrny wynosi 1298.99 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-28.

🗣️️ Jakie są opinie o Oczyszczacz powietrza Webber AP9700 Srebrny?

Według serwisu Ceneo, Oczyszczacz powietrza Webber AP9700 Srebrny posiada 40 opinii, a średnia ocen wynosi 4.7/5.

Zobacz także historia ceny Oczyszczacz powietrza Airfree P 150.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.