Historia ceny i opinie o Oczyszczacz powietrza Sharp FP-J60EU-W

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Oczyszczacz powietrza Sharp FP-J60EU-W był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 1289.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 1399.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 12 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 22.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.9 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 29.01.2024.

Cena Oczyszczacz powietrza Sharp FP-J60EU-W

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Oczyszczacz powietrza Sharp FP-J60EU-W. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Oczyszczacz powietrza Sharp FP-J60EU-W, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 1289 (wykryta w dniu: 2023-11-14). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-28) wynosi 1399. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Oczyszczacz powietrza Sharp FP-J60EU-W

Oczyszczacz powietrza Sharp FP-J60EU-W to innowacyjne urządzenie, które łączy w sobie wieloetapowy system filtrów HEPA i wstępny oraz technologię jonizacji Plasmacluster, zatrzymując aż 99,97% zanieczyszczeń i aktywnie neutralizując je we wszystkich zakamarkach. Oferuje wydajność 396 m3/h przy poziomie głośności 43 dB i mocy 38 W, a także dodatkowe funkcje wielostopniowego oczyszczania oraz jonizacji. Urządzenie samo dobiera parametry pracy dzięki czujnikom kurzu, zapachów, pyłu PM2.5 i natężenia światła, oferując 7 trybów pracy. Zalecane do pomieszczeń o powierzchni do ok. 48m2, model FP-J60EU-W jest zaufany przez ponad 80 mln klientów na całym świecie, a jego inteligentna kontrola jakości powietrza zapewnia czyste powietrze przez cały rok.

Gdzie kupić Oczyszczacz powietrza Sharp FP-J60EU-W

Według naszych danych Oczyszczacz powietrza Sharp FP-J60EU-W można znaleźć w minimum 12 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Oczyszczacz powietrza Sharp FP-J60EU-W za kwotę 1399 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 139.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Oczyszczacz powietrza Sharp FP-J60EU-W Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Oczyszczacz powietrza Sharp FP-J60EU-W, to w serwisie Ceneo znajdziesz 22 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.9 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Oczyszczacz powietrza Sharp FP-J60EU-W w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Oczyszczacz powietrza Ideal AP60 Pro.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Oczyszczacz powietrza Sharp FP-J60EU-W?

Najtaniej Oczyszczacz powietrza Sharp FP-J60EU-W można było kupić za 1289 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-11-14.

🏷️ Jaka jest cena Oczyszczacz powietrza Sharp FP-J60EU-W aktualnie?

Aktualna cena Oczyszczacz powietrza Sharp FP-J60EU-W wynosi 1399 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-28.

🗣️️ Jakie są opinie o Oczyszczacz powietrza Sharp FP-J60EU-W?

Według serwisu Ceneo, Oczyszczacz powietrza Sharp FP-J60EU-W posiada 22 opinii, a średnia ocen wynosi 4.9/5.

Zobacz także historia ceny Oczyszczacz powietrza Webber AP9700 Srebrny.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.