Historia ceny i opinie o Oczyszczacz powietrza Sharp UA-KIN40E-H

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Oczyszczacz powietrza Sharp UA-KIN40E-H był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 1899.9.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 2499.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 4 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 35.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.8 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 31.01.2024.

Cena Oczyszczacz powietrza Sharp UA-KIN40E-H

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Oczyszczacz powietrza Sharp UA-KIN40E-H. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Oczyszczacz powietrza Sharp UA-KIN40E-H, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 1899.9 (wykryta w dniu: 2023-03-26). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-27) wynosi 2499. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Oczyszczacz powietrza Sharp UA-KIN40E-H

Oczyszczacz powietrza Sharp UA-KIN40E-H to zaawansowane urządzenie zapewniające czyste i zdrowe powietrze dzięki połączeniu technologii jonizacji i wielostopniowej filtracji z węglowym, HEPA i wstępnym filtrem. Posiada dodatkową funkcję nawilżania, oferuje niski poziom głośności na poziomie 17 dB i wydajność 240 m3/h przy mocy 28 W. Model dostępny w dwóch kolorach, wyposażony w 5-stopniowy system filtracji i automatyczny tryb pracy, zalecany do pomieszczeń o różnej powierzchni. Unikalna technologia Plasmacluster Ion firmy Sharp zapewnia optymalne połączenie funkcjonalności dla skutecznego działania, eliminując smog, alergeny i inne zanieczyszczenia.

Gdzie kupić Oczyszczacz powietrza Sharp UA-KIN40E-H

Według naszych danych Oczyszczacz powietrza Sharp UA-KIN40E-H można znaleźć w minimum 4 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Oczyszczacz powietrza Sharp UA-KIN40E-H za kwotę 2499 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 249.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Oczyszczacz powietrza Sharp UA-KIN40E-H Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Oczyszczacz powietrza Sharp UA-KIN40E-H, to w serwisie Ceneo znajdziesz 35 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.8 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Oczyszczacz powietrza Sharp UA-KIN40E-H w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Oczyszczacz powietrza Honeywell Air Genius 5.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Oczyszczacz powietrza Sharp UA-KIN40E-H?

Najtaniej Oczyszczacz powietrza Sharp UA-KIN40E-H można było kupić za 1899.9 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-03-26.

🏷️ Jaka jest cena Oczyszczacz powietrza Sharp UA-KIN40E-H aktualnie?

Aktualna cena Oczyszczacz powietrza Sharp UA-KIN40E-H wynosi 2499 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-27.

🗣️️ Jakie są opinie o Oczyszczacz powietrza Sharp UA-KIN40E-H?

Według serwisu Ceneo, Oczyszczacz powietrza Sharp UA-KIN40E-H posiada 35 opinii, a średnia ocen wynosi 4.8/5.

Zobacz także historia ceny Oczyszczacz powietrza Hoover HHP30C011.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.