Historia ceny i opinie o Oczyszczacz powietrza Honeywell Air Genius 5

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Oczyszczacz powietrza Honeywell Air Genius 5 był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 243.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 252.98.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 11 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 9.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.3 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 27.01.2024.

Cena Oczyszczacz powietrza Honeywell Air Genius 5

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Oczyszczacz powietrza Honeywell Air Genius 5. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Oczyszczacz powietrza Honeywell Air Genius 5, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 243 (wykryta w dniu: 2023-11-19). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-27) wynosi 252.98. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Oczyszczacz powietrza Honeywell Air Genius 5

Według naszych danych Oczyszczacz powietrza Honeywell Air Genius 5 można znaleźć w minimum 11 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Oczyszczacz powietrza Honeywell Air Genius 5 za kwotę 252.98 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 25.30 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Oczyszczacz powietrza Honeywell Air Genius 5 Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Oczyszczacz powietrza Honeywell Air Genius 5, to w serwisie Ceneo znajdziesz 9 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.3 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Oczyszczacz powietrza Honeywell Air Genius 5 w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Oczyszczacz powietrza Sharp UA-HG30E-B.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Oczyszczacz powietrza Honeywell Air Genius 5?

Najtaniej Oczyszczacz powietrza Honeywell Air Genius 5 można było kupić za 243 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-11-19.

🏷️ Jaka jest cena Oczyszczacz powietrza Honeywell Air Genius 5 aktualnie?

Aktualna cena Oczyszczacz powietrza Honeywell Air Genius 5 wynosi 252.98 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-27.

🗣️️ Jakie są opinie o Oczyszczacz powietrza Honeywell Air Genius 5?

Według serwisu Ceneo, Oczyszczacz powietrza Honeywell Air Genius 5 posiada 9 opinii, a średnia ocen wynosi 4.3/5.

Zobacz także historia ceny Oczyszczacz powietrza Sharp UA-KIN40E-H.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.