Historia ceny i opinie o Oczyszczacz powietrza Sharp KC-A50EUW

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Oczyszczacz powietrza Sharp KC-A50EUW był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 1099.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 1799.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 3 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 343.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.7 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 31.01.2024.

Cena Oczyszczacz powietrza Sharp KC-A50EUW

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Oczyszczacz powietrza Sharp KC-A50EUW. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Oczyszczacz powietrza Sharp KC-A50EUW, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 1099 (wykryta w dniu: 2023-05-01). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-26) wynosi 1799. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Oczyszczacz powietrza Sharp KC-A50EUW

Oczyszczacz powietrza Sharp KC-A50EUW to innowacyjne urządzenie zapewniające czyste powietrze przez cały rok. Posiada wieloetapowy system filtracji, w tym filtry węglowy, HEPA i wstępny, które skutecznie zatrzymują aż 99,97% zanieczyszczeń. Oczyszczacz jest cichy, z poziomem głośności na poziomie 16 dB i wydajnością 306 m3/h. Jego moc wynosi tylko 5 W, co czyni go energooszczędnym. Dodatkowo ma funkcje nawilżania i wielostopniowego oczyszczania powietrza. Inteligentne czujniki dobierają odpowiednie parametry pracy zarówno dla oczyszczania, jak i nawilżania. Urządzenie jest polecane do pomieszczeń o powierzchni do 38m2, a dzięki technologii Plasmacluster redukuje alergeny w ciągu 51 minut i statyczną elektryczność w 13 minut. Oczyszczacz Sharp został wyposażony w 4 czujniki które monitorują jakość powietrza i automatycznie dostosowują pracę urządzenia do warunków otoczenia. Urządzenie oferuje 6 trybów pracy, w tym automatyczny i bezszelestny tryb nocny.

Gdzie kupić Oczyszczacz powietrza Sharp KC-A50EUW

Według naszych danych Oczyszczacz powietrza Sharp KC-A50EUW można znaleźć w minimum 3 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Oczyszczacz powietrza Sharp KC-A50EUW za kwotę 1799 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 179.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Oczyszczacz powietrza Sharp KC-A50EUW Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Oczyszczacz powietrza Sharp KC-A50EUW, to w serwisie Ceneo znajdziesz 343 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.7 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Oczyszczacz powietrza Sharp KC-A50EUW w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Oczyszczacz powietrza PHILIPS AC1715/11.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Oczyszczacz powietrza Sharp KC-A50EUW?

Najtaniej Oczyszczacz powietrza Sharp KC-A50EUW można było kupić za 1099 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-05-01.

🏷️ Jaka jest cena Oczyszczacz powietrza Sharp KC-A50EUW aktualnie?

Aktualna cena Oczyszczacz powietrza Sharp KC-A50EUW wynosi 1799 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-26.

🗣️️ Jakie są opinie o Oczyszczacz powietrza Sharp KC-A50EUW?

Według serwisu Ceneo, Oczyszczacz powietrza Sharp KC-A50EUW posiada 343 opinii, a średnia ocen wynosi 4.7/5.

Zobacz także historia ceny Oczyszczacz powietrza Sharp KC-A40EUW.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.