Historia ceny i opinie o Oczyszczacz powietrza Sharp KC-A40EUW

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Oczyszczacz powietrza Sharp KC-A40EUW był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 999.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 1299.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 5 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 197.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.8 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 31.01.2024.

Cena Oczyszczacz powietrza Sharp KC-A40EUW

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Oczyszczacz powietrza Sharp KC-A40EUW. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Oczyszczacz powietrza Sharp KC-A40EUW, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 999 (wykryta w dniu: 2023-04-16). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-26) wynosi 1299. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Oczyszczacz powietrza Sharp KC-A40EUW

Oczyszczacz powietrza Sharp KC-A40EUW to urządzenie, które łączy w sobie dwie skuteczne metody oczyszczania powietrza - wieloetapowy system filtrów zatrzymujący 99,97% zanieczyszczeń oraz jony Plasmacluster aktywnie neutralizujące zanieczyszczenia. Dzięki czujnikom, oczyszczacz automatycznie dobiera optymalne parametry pracy zarówno dla oczyszczania, jak i nawilżania powietrza. Urządzenie może pochwalić się niskim poziomem głośności wynoszącym 16 dB i wydajnością 216 m3/h przy mocy 25 W. Posiada również 6 trybów pracy w tym automatyczny oraz nocny, a jego obsługa jest łatwa dzięki 4 czujnikom monitorującym jakość powietrza. Oczyszczacz jest zalecany do pomieszczeń o powierzchni do ok. 26 m2, a jego skuteczność potwierdzają miliony zadowolonych klientów na całym świecie.

Gdzie kupić Oczyszczacz powietrza Sharp KC-A40EUW

Według naszych danych Oczyszczacz powietrza Sharp KC-A40EUW można znaleźć w minimum 5 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Oczyszczacz powietrza Sharp KC-A40EUW za kwotę 1299 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 129.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Oczyszczacz powietrza Sharp KC-A40EUW Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Oczyszczacz powietrza Sharp KC-A40EUW, to w serwisie Ceneo znajdziesz 197 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.8 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Oczyszczacz powietrza Sharp KC-A40EUW w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Oczyszczacz powietrza Sharp KC-A50EUW.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Oczyszczacz powietrza Sharp KC-A40EUW?

Najtaniej Oczyszczacz powietrza Sharp KC-A40EUW można było kupić za 999 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-04-16.

🏷️ Jaka jest cena Oczyszczacz powietrza Sharp KC-A40EUW aktualnie?

Aktualna cena Oczyszczacz powietrza Sharp KC-A40EUW wynosi 1299 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-26.

🗣️️ Jakie są opinie o Oczyszczacz powietrza Sharp KC-A40EUW?

Według serwisu Ceneo, Oczyszczacz powietrza Sharp KC-A40EUW posiada 197 opinii, a średnia ocen wynosi 4.8/5.

Zobacz także historia ceny Oczyszczacz powietrza Samsung AX60T5080WF.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.