Historia ceny i opinie o Oczyszczacz powietrza LIFAair LAX200

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Oczyszczacz powietrza LIFAair LAX200 był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 999.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 999.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 10 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 4.
  • ⭐️ Ocena produktu to 5.0 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 11/19/2023.

Cena Oczyszczacz powietrza LIFAair LAX200

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Oczyszczacz powietrza LIFAair LAX200. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Oczyszczacz powietrza LIFAair LAX200, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 999 (wykryta w dniu: 2023-11-19). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2023-11-19) wynosi 999. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Oczyszczacz powietrza LIFAair LAX200

Według naszych danych Oczyszczacz powietrza LIFAair LAX200 można znaleźć w minimum 10 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Oczyszczacz powietrza LIFAair LAX200 za kwotę 999 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 99.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Oczyszczacz powietrza LIFAair LAX200 Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Oczyszczacz powietrza LIFAair LAX200, to w serwisie Ceneo znajdziesz 4 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 5.0 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Oczyszczacz powietrza LIFAair LAX200 w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Oczyszczacz powietrza ESPERANZA EHP002 ZEPHYR.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Oczyszczacz powietrza LIFAair LAX200?

Najtaniej Oczyszczacz powietrza LIFAair LAX200 można było kupić za 999 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-11-19.

🏷️ Jaka jest cena Oczyszczacz powietrza LIFAair LAX200 aktualnie?

Aktualna cena Oczyszczacz powietrza LIFAair LAX200 wynosi 999 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2023-11-19.

🗣️️ Jakie są opinie o Oczyszczacz powietrza LIFAair LAX200?

Według serwisu Ceneo, Oczyszczacz powietrza LIFAair LAX200 posiada 4 opinii, a średnia ocen wynosi 5.0/5.

Zobacz także historia ceny Odkurzacz Amica Ora VM 1034.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.