Historia ceny i opinie o Oczyszczacz powietrza ESPERANZA EHP002 ZEPHYR

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Oczyszczacz powietrza ESPERANZA EHP002 ZEPHYR był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 166.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 239.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 33 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 16.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.2 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 26.01.2024.

Cena Oczyszczacz powietrza ESPERANZA EHP002 ZEPHYR

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Oczyszczacz powietrza ESPERANZA EHP002 ZEPHYR. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Oczyszczacz powietrza ESPERANZA EHP002 ZEPHYR, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 166 (wykryta w dniu: 2023-04-01). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-26) wynosi 239. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Oczyszczacz powietrza ESPERANZA EHP002 ZEPHYR

Według naszych danych Oczyszczacz powietrza ESPERANZA EHP002 ZEPHYR można znaleźć w minimum 33 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Oczyszczacz powietrza ESPERANZA EHP002 ZEPHYR za kwotę 239 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 23.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Oczyszczacz powietrza ESPERANZA EHP002 ZEPHYR Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Oczyszczacz powietrza ESPERANZA EHP002 ZEPHYR, to w serwisie Ceneo znajdziesz 16 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.2 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Oczyszczacz powietrza ESPERANZA EHP002 ZEPHYR w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Oczyszczacz powietrza LIFAair LAX200.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Oczyszczacz powietrza ESPERANZA EHP002 ZEPHYR?

Najtaniej Oczyszczacz powietrza ESPERANZA EHP002 ZEPHYR można było kupić za 166 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-04-01.

🏷️ Jaka jest cena Oczyszczacz powietrza ESPERANZA EHP002 ZEPHYR aktualnie?

Aktualna cena Oczyszczacz powietrza ESPERANZA EHP002 ZEPHYR wynosi 239 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-26.

🗣️️ Jakie są opinie o Oczyszczacz powietrza ESPERANZA EHP002 ZEPHYR?

Według serwisu Ceneo, Oczyszczacz powietrza ESPERANZA EHP002 ZEPHYR posiada 16 opinii, a średnia ocen wynosi 4.2/5.

Zobacz także historia ceny Oczyszczacz powietrza Sharp UA-KIL80E-W.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.