Historia ceny i opinie o Nawilżacz ewaporacyjny SmartMi Evaporative Humidifier 2

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Nawilżacz ewaporacyjny SmartMi Evaporative Humidifier 2 był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 365.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 430.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 24 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 261.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.7 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 30.01.2024.

Cena Nawilżacz ewaporacyjny SmartMi Evaporative Humidifier 2

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Nawilżacz ewaporacyjny SmartMi Evaporative Humidifier 2. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Nawilżacz ewaporacyjny SmartMi Evaporative Humidifier 2, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 365 (wykryta w dniu: 2023-10-11). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-26) wynosi 430. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Nawilżacz ewaporacyjny SmartMi Evaporative Humidifier 2

Nawilżacz ewaporacyjny SmartMi Evaporative Humidifier 2 to praktyczne urządzenie o pojemności zbiornika 4l, które zapewnia optymalne nawilżenie powietrza w pomieszczeniach do 40 m² dzięki wydajności nawilżania na poziomie 260 ml/h. Posiada tryby pracy aromaterapia, co pozwala na stworzenie przyjemnego klimatu w domu. Jest ciche i energooszczędne (34,3 dB) oraz wyposażone w inteligentne sterowanie za pomocą aplikacji oraz pojemność dużego zbiornika na wodę, który umożliwia 16-godzinne użytkowanie. Posiada otwarty zbiornik na wodę, łatwy do mycia, a także pojemnościowy czujnik poziomu wody z wskaźnikiem na panelu. Dodatkowym atutem jest funkcja Gateway, która umożliwia podłączenie innych urządzeń komunikujących się przez Bluetooth.

Gdzie kupić Nawilżacz ewaporacyjny SmartMi Evaporative Humidifier 2

Według naszych danych Nawilżacz ewaporacyjny SmartMi Evaporative Humidifier 2 można znaleźć w minimum 24 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Nawilżacz ewaporacyjny SmartMi Evaporative Humidifier 2 za kwotę 430 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 43.00 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Nawilżacz ewaporacyjny SmartMi Evaporative Humidifier 2 Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Nawilżacz ewaporacyjny SmartMi Evaporative Humidifier 2, to w serwisie Ceneo znajdziesz 261 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.7 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Nawilżacz ewaporacyjny SmartMi Evaporative Humidifier 2 w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Nawilżacz parowy PHILIPS HU4801/01.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Nawilżacz ewaporacyjny SmartMi Evaporative Humidifier 2?

Najtaniej Nawilżacz ewaporacyjny SmartMi Evaporative Humidifier 2 można było kupić za 365 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-10-11.

🏷️ Jaka jest cena Nawilżacz ewaporacyjny SmartMi Evaporative Humidifier 2 aktualnie?

Aktualna cena Nawilżacz ewaporacyjny SmartMi Evaporative Humidifier 2 wynosi 430 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-26.

🗣️️ Jakie są opinie o Nawilżacz ewaporacyjny SmartMi Evaporative Humidifier 2?

Według serwisu Ceneo, Nawilżacz ewaporacyjny SmartMi Evaporative Humidifier 2 posiada 261 opinii, a średnia ocen wynosi 4.7/5.

Zobacz także historia ceny Nawilżacz ewaporacyjny Klarta Humea WiFi (Biały).

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.