Historia ceny Nawilżacz ewaporacyjny Klarta Humea WiFi (Biały)

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Nawilżacz ewaporacyjny Klarta Humea WiFi (Biały) był w przeszłości droższy lub tańszy, to sprawdź poniższy wykres. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 449 zł.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 499 zł.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 2 sklepach.
  • 🗣️ Produkt ma 549opinii w serwisie Ceneo.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.8 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 12/7/2022.
Przejdź do sklepu

Cena Nawilżacz ewaporacyjny Klarta Humea WiFi (Biały)

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Nawilżacz ewaporacyjny Klarta Humea WiFi (Biały). Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Nawilżacz ewaporacyjny Klarta Humea WiFi (Biały), oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 449 zł (wykryta w dniu: 2022-11-21). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2022-12-07) wynosi 499 zł. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Nawilżacz ewaporacyjny Klarta Humea WiFi (Biały)

Według naszych danych Nawilżacz ewaporacyjny Klarta Humea WiFi (Biały) można znaleźć w minimum 2 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Opinie Nawilżacz ewaporacyjny Klarta Humea WiFi (Biały)

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Nawilżacz ewaporacyjny Klarta Humea WiFi (Biały), to w serwisie Ceneo znajdziesz 549 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.8 / 5.

Sprawdź również historia ceny Bieżnia Treningowa Elektryczna Zipro Jogger.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie

📉 Jaka była najniższa cena Nawilżacz ewaporacyjny Klarta Humea WiFi (Biały)?

Najtaniej Nawilżacz ewaporacyjny Klarta Humea WiFi (Biały) można było kupić za 449 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2022-11-21.

🏷️ Jaka jest cena Nawilżacz ewaporacyjny Klarta Humea WiFi (Biały) aktualnie?

Aktualna cena Nawilżacz ewaporacyjny Klarta Humea WiFi (Biały) wynosi 499 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2022-12-07.

🗣️️ Jakie są opinie o Nawilżacz ewaporacyjny Klarta Humea WiFi (Biały)?

Według serwisu Ceneo, Nawilżacz ewaporacyjny Klarta Humea WiFi (Biały) posiada 549 opinii, a średnia ocen wynosi 4.8/5.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.