Historia ceny i opinie o Nawilżacz ewaporacyjny Klarta Humea WiFi (Biały)

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Nawilżacz ewaporacyjny Klarta Humea WiFi (Biały) był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 449.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 499.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 4 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 941.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.8 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 3.02.2024.

Cena Nawilżacz ewaporacyjny Klarta Humea WiFi (Biały)

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Nawilżacz ewaporacyjny Klarta Humea WiFi (Biały). Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Nawilżacz ewaporacyjny Klarta Humea WiFi (Biały), oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 449 (wykryta w dniu: 2022-11-21). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-02-03) wynosi 499. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Nawilżacz ewaporacyjny Klarta Humea WiFi (Biały)

Nawilżacz ewaporacyjny Klarta Humea WiFi (Biały) to inteligentne urządzenie o pojemności zbiornika 3l, które skutecznie rozwiązuje problem niskiej wilgotności powietrza w pomieszczeniach do 44m². Dzięki trybowi pracy zimnej mgiełki oraz wydajności do 300ml/h, Humea jest idealnym rozwiązaniem do sypialni i pokoi dzieci. Może być sterowany smartfonem, co ułatwia obsługę. Proces ewaporacji opiera się na zasysaniu suchego powietrza przez wentylator i przepływie przez wilgotny filtr ewaporacyjny, dzięki czemu generowana para jest niewidoczna i nie przenosi bakterii oraz zanieczyszczeń. Nawilżone powietrze przywraca właściwą wilgotność skóry, dba o układ oddechowy, redukuje oznaki starzenia oraz przeciwdziała syndromowi suchego oka. Klarta Humea WiFi wyróżnia się na tle konkurencji zdrową formą nawilżania ewaporacyjnego oraz możliwością sterowania za pomocą smartfona.

Gdzie kupić Nawilżacz ewaporacyjny Klarta Humea WiFi (Biały)

Według naszych danych Nawilżacz ewaporacyjny Klarta Humea WiFi (Biały) można znaleźć w minimum 4 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Nawilżacz ewaporacyjny Klarta Humea WiFi (Biały) za kwotę 499 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 49.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Nawilżacz ewaporacyjny Klarta Humea WiFi (Biały) Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Nawilżacz ewaporacyjny Klarta Humea WiFi (Biały), to w serwisie Ceneo znajdziesz 941 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.8 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Nawilżacz ewaporacyjny Klarta Humea WiFi (Biały) w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Nawilżacz ewaporacyjny SmartMi Evaporative Humidifier 2.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Nawilżacz ewaporacyjny Klarta Humea WiFi (Biały)?

Najtaniej Nawilżacz ewaporacyjny Klarta Humea WiFi (Biały) można było kupić za 449 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2022-11-21.

🏷️ Jaka jest cena Nawilżacz ewaporacyjny Klarta Humea WiFi (Biały) aktualnie?

Aktualna cena Nawilżacz ewaporacyjny Klarta Humea WiFi (Biały) wynosi 499 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-02-03.

🗣️️ Jakie są opinie o Nawilżacz ewaporacyjny Klarta Humea WiFi (Biały)?

Według serwisu Ceneo, Nawilżacz ewaporacyjny Klarta Humea WiFi (Biały) posiada 941 opinii, a średnia ocen wynosi 4.8/5.

Zobacz także historia ceny Projektor laserowy Epson EH-LS300B (UST) z Android TV.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.