Historia ceny i opinie o Multicooker Tesla EliteCook K70

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Multicooker Tesla EliteCook K70 był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 531 zł.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 531 zł.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 6 sklepach.
  • 🗣️ Produkt ma 6opinii w serwisie Ceneo.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.5 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 5/23/2023.
Przejdź do sklepu

Cena Multicooker Tesla EliteCook K70

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Multicooker Tesla EliteCook K70. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Multicooker Tesla EliteCook K70, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 531 zł (wykryta w dniu: 2023-05-16). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2023-05-23) wynosi 531 zł. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Multicooker Tesla EliteCook K70

Według naszych danych Multicooker Tesla EliteCook K70 można znaleźć w minimum 6 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Multicooker Tesla EliteCook K70 Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Multicooker Tesla EliteCook K70, to w serwisie Ceneo znajdziesz 6 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.5 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Multicooker Tesla EliteCook K70 w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Multicooker Instant Pot Pro 7,6 l.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Multicooker Tesla EliteCook K70?

Najtaniej Multicooker Tesla EliteCook K70 można było kupić za 531 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-05-16.

🏷️ Jaka jest cena Multicooker Tesla EliteCook K70 aktualnie?

Aktualna cena Multicooker Tesla EliteCook K70 wynosi 531 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2023-05-23.

🗣️️ Jakie są opinie o Multicooker Tesla EliteCook K70?

Według serwisu Ceneo, Multicooker Tesla EliteCook K70 posiada 6 opinii, a średnia ocen wynosi 4.5/5.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.