Historia ceny i opinie o Multicooker Instant Pot Pro 7,6 l

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Multicooker Instant Pot Pro 7,6 l był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 1071 zł.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 1158.99 zł.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 9 sklepach.
  • 🗣️ Produkt ma 15opinii w serwisie Ceneo.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.8 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 5/23/2023.
Przejdź do sklepu

Cena Multicooker Instant Pot Pro 7,6 l

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Multicooker Instant Pot Pro 7,6 l. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Multicooker Instant Pot Pro 7,6 l, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 1071 zł (wykryta w dniu: 2022-11-21). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2023-05-23) wynosi 1158.99 zł. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Multicooker Instant Pot Pro 7,6 l

Według naszych danych Multicooker Instant Pot Pro 7,6 l można znaleźć w minimum 9 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Multicooker Instant Pot Pro 7,6 l Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Multicooker Instant Pot Pro 7,6 l, to w serwisie Ceneo znajdziesz 15 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.8 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Multicooker Instant Pot Pro 7,6 l w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Multicooker Instant Pot Duo Evo Plus 8.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Multicooker Instant Pot Pro 7,6 l?

Najtaniej Multicooker Instant Pot Pro 7,6 l można było kupić za 1071 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2022-11-21.

🏷️ Jaka jest cena Multicooker Instant Pot Pro 7,6 l aktualnie?

Aktualna cena Multicooker Instant Pot Pro 7,6 l wynosi 1158.99 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2023-05-23.

🗣️️ Jakie są opinie o Multicooker Instant Pot Pro 7,6 l?

Według serwisu Ceneo, Multicooker Instant Pot Pro 7,6 l posiada 15 opinii, a średnia ocen wynosi 4.8/5.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.