Historia ceny i opinie o Młynek Hario Coffee Mill Dome MCD2

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Młynek Hario Coffee Mill Dome MCD2 był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 134 zł.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 136.9 zł.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 12 sklepach.
  • 🗣️ Produkt ma 17opinii w serwisie Ceneo.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.4 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 5/25/2023.
Przejdź do sklepu

Cena Młynek Hario Coffee Mill Dome MCD2

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Młynek Hario Coffee Mill Dome MCD2. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Młynek Hario Coffee Mill Dome MCD2, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 134 zł (wykryta w dniu: 2023-02-11). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2023-05-25) wynosi 136.9 zł. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Młynek Hario Coffee Mill Dome MCD2

Według naszych danych Młynek Hario Coffee Mill Dome MCD2 można znaleźć w minimum 12 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Młynek Hario Coffee Mill Dome MCD2 Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Młynek Hario Coffee Mill Dome MCD2, to w serwisie Ceneo znajdziesz 17 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.4 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Młynek Hario Coffee Mill Dome MCD2 w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Młynek Caso Germany Coffee Flavour.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Młynek Hario Coffee Mill Dome MCD2?

Najtaniej Młynek Hario Coffee Mill Dome MCD2 można było kupić za 134 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-02-11.

🏷️ Jaka jest cena Młynek Hario Coffee Mill Dome MCD2 aktualnie?

Aktualna cena Młynek Hario Coffee Mill Dome MCD2 wynosi 136.9 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2023-05-25.

🗣️️ Jakie są opinie o Młynek Hario Coffee Mill Dome MCD2?

Według serwisu Ceneo, Młynek Hario Coffee Mill Dome MCD2 posiada 17 opinii, a średnia ocen wynosi 4.4/5.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.