Historia ceny i opinie o Młynek Caso Germany Coffee Flavour

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Młynek Caso Germany Coffee Flavour był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 104 zł.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 119.99 zł.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 6 sklepach.
  • 🗣️ Produkt ma 2opinii w serwisie Ceneo.
  • ⭐️ Ocena produktu to 5.0 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 5/25/2023.
Przejdź do sklepu

Cena Młynek Caso Germany Coffee Flavour

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Młynek Caso Germany Coffee Flavour. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Młynek Caso Germany Coffee Flavour, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 104 zł (wykryta w dniu: 2023-03-11). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2023-05-25) wynosi 119.99 zł. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Młynek Caso Germany Coffee Flavour

Według naszych danych Młynek Caso Germany Coffee Flavour można znaleźć w minimum 6 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Młynek Caso Germany Coffee Flavour Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Młynek Caso Germany Coffee Flavour, to w serwisie Ceneo znajdziesz 2 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 5.0 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Młynek Caso Germany Coffee Flavour w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Młynek KRUPS GVX242 (GVX242).

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Młynek Caso Germany Coffee Flavour?

Najtaniej Młynek Caso Germany Coffee Flavour można było kupić za 104 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-03-11.

🏷️ Jaka jest cena Młynek Caso Germany Coffee Flavour aktualnie?

Aktualna cena Młynek Caso Germany Coffee Flavour wynosi 119.99 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2023-05-25.

🗣️️ Jakie są opinie o Młynek Caso Germany Coffee Flavour?

Według serwisu Ceneo, Młynek Caso Germany Coffee Flavour posiada 2 opinii, a średnia ocen wynosi 5.0/5.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.