Historia ceny i opinie o Młynek Esperanza EKC001K czarny

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Młynek Esperanza EKC001K czarny był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 29.99.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 30.66.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 28 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 56.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.6 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 11/18/2023.

Cena Młynek Esperanza EKC001K czarny

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Młynek Esperanza EKC001K czarny. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Młynek Esperanza EKC001K czarny, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 29.99 (wykryta w dniu: 2023-04-26). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2023-11-18) wynosi 30.66. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Młynek Esperanza EKC001K czarny

Według naszych danych Młynek Esperanza EKC001K czarny można znaleźć w minimum 28 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Młynek Esperanza EKC001K czarny za kwotę 30.66 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 3.07 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Młynek Esperanza EKC001K czarny Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Młynek Esperanza EKC001K czarny, to w serwisie Ceneo znajdziesz 56 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.6 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Młynek Esperanza EKC001K czarny w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Młynek De'Longhi KG 79.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Młynek Esperanza EKC001K czarny?

Najtaniej Młynek Esperanza EKC001K czarny można było kupić za 29.99 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-04-26.

🏷️ Jaka jest cena Młynek Esperanza EKC001K czarny aktualnie?

Aktualna cena Młynek Esperanza EKC001K czarny wynosi 30.66 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2023-11-18.

🗣️️ Jakie są opinie o Młynek Esperanza EKC001K czarny?

Według serwisu Ceneo, Młynek Esperanza EKC001K czarny posiada 56 opinii, a średnia ocen wynosi 4.6/5.

Zobacz także historia ceny Młynek Ascaso i-2 mini Black.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.