Historia ceny i opinie o Młynek De'Longhi KG 79

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Młynek De'Longhi KG 79 był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 179.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 198.96.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 13 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 281.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.6 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 30.01.2024.

Cena Młynek De'Longhi KG 79

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Młynek De'Longhi KG 79. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Młynek De'Longhi KG 79, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 179 (wykryta w dniu: 2022-12-16). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-25) wynosi 198.96. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Młynek De'Longhi KG 79

Młynek De'Longhi KG 79 to urządzenie w kolorze czarnym, przeznaczone do mielenia kawy, wyposażone w mechanizm żarnowy, który zapewnia jednolite zmielenie ziaren oraz zachowanie ich aromatu. Posiada możliwość regulacji stopnia rozdrobnienia, co pozwala na dostosowanie kawy do preferowanego sposobu parzenia. Młynek umożliwia wybór ilości kawy do zmielenia, maksymalnie na 12 filiżanek. Dodatkowo, wyposażony jest w podwójny system zabezpieczeń, który wyłącza urządzenie w przypadku niepoprawnego umieszczenia pojemnika na ziarna lub kawę zmieloną. Wyjmowany pojemnik na kawę mieloną ułatwia użytkowanie i czyszczenie młynka.

Gdzie kupić Młynek De'Longhi KG 79

Według naszych danych Młynek De'Longhi KG 79 można znaleźć w minimum 13 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Młynek De'Longhi KG 79 za kwotę 198.96 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 19.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Młynek De'Longhi KG 79 Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Młynek De'Longhi KG 79, to w serwisie Ceneo znajdziesz 281 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.6 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Młynek De'Longhi KG 79 w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Młynek Esperanza EKC001K czarny.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Młynek De'Longhi KG 79?

Najtaniej Młynek De'Longhi KG 79 można było kupić za 179 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2022-12-16.

🏷️ Jaka jest cena Młynek De'Longhi KG 79 aktualnie?

Aktualna cena Młynek De'Longhi KG 79 wynosi 198.96 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-25.

🗣️️ Jakie są opinie o Młynek De'Longhi KG 79?

Według serwisu Ceneo, Młynek De'Longhi KG 79 posiada 281 opinii, a średnia ocen wynosi 4.6/5.

Zobacz także historia ceny Opiekacz ELDOM ST11 CZARNY.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.