Historia ceny i opinie o Młynek do kawy Porlex Tall Ii

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Młynek do kawy Porlex Tall Ii był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 280.9.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 295.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 2 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 1.
  • ⭐️ Ocena produktu to 5.0 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 24.01.2024.

Cena Młynek do kawy Porlex Tall Ii

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Młynek do kawy Porlex Tall Ii. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Młynek do kawy Porlex Tall Ii, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 280.9 (wykryta w dniu: 2023-11-06). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-24) wynosi 295. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Młynek do kawy Porlex Tall Ii

Według naszych danych Młynek do kawy Porlex Tall Ii można znaleźć w minimum 2 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Młynek do kawy Porlex Tall Ii za kwotę 295 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 29.50 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Młynek do kawy Porlex Tall Ii Opinie

Sprawdź również historia ceny Depilator BEAUTIFLY B-BEAUTY.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Młynek do kawy Porlex Tall Ii?

Najtaniej Młynek do kawy Porlex Tall Ii można było kupić za 280.9 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-11-06.

🏷️ Jaka jest cena Młynek do kawy Porlex Tall Ii aktualnie?

Aktualna cena Młynek do kawy Porlex Tall Ii wynosi 295 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-24.

🗣️️ Jakie są opinie o Młynek do kawy Porlex Tall Ii?

Według serwisu Ceneo, Młynek do kawy Porlex Tall Ii posiada 1 opinii, a średnia ocen wynosi 5.0/5.

Zobacz także historia ceny Młynek do kawy Camry CR 4443.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.