Historia ceny i opinie o Depilator BEAUTIFLY B-BEAUTY

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Depilator BEAUTIFLY B-BEAUTY był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 129.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 179.99.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 5 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 34.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.5 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 29.01.2024.

Cena Depilator BEAUTIFLY B-BEAUTY

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Depilator BEAUTIFLY B-BEAUTY. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Depilator BEAUTIFLY B-BEAUTY, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 129 (wykryta w dniu: 2023-04-06). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-23) wynosi 179.99. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Depilator BEAUTIFLY B-BEAUTY

Depilator BEAUTIFLY B-BEAUTY to urządzenie do depilacji, które łączy w sobie funkcje pęsety oraz golenia foliowego, zapewniając skuteczną i komfortową depilację na mokro i sucho. Urządzenie jest zasilane akumulatorowo-sieciowo, co pozwala na 40 minut pracy bezprzewodowej po 8 godzinach ładowania. Posiada 2-stopniową regulację prędkości oraz dodatkowe funkcje, takie jak oczyszczanie twarzy, masaż i elektryczny pilnik. Depilator BEAUTIFLY B-BEAUTY wyposażony jest w podświetlenie LED oraz 5 wymiennych głowic, co umożliwia pielęgnację całego ciała, w tym trudno dostępnych miejsc i okolic bikini. Dzięki wodoodporności IPX6 może być stosowany zarówno na mokrej, jak i suchej skórze, a szeroka głowica depilatora pozwala na szybsze usuwanie włosków przy każdym ruchu. Urządzenie jest dostępne w kolorze biało-różowym i posiada kod produktu 5903003700821.

Gdzie kupić Depilator BEAUTIFLY B-BEAUTY

Według naszych danych Depilator BEAUTIFLY B-BEAUTY można znaleźć w minimum 5 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Depilator BEAUTIFLY B-BEAUTY za kwotę 179.99 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 18.00 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Depilator BEAUTIFLY B-BEAUTY Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Depilator BEAUTIFLY B-BEAUTY, to w serwisie Ceneo znajdziesz 34 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.5 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Depilator BEAUTIFLY B-BEAUTY w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Depilator BRAUN FACE Silk-epil 810.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Depilator BEAUTIFLY B-BEAUTY?

Najtaniej Depilator BEAUTIFLY B-BEAUTY można było kupić za 129 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-04-06.

🏷️ Jaka jest cena Depilator BEAUTIFLY B-BEAUTY aktualnie?

Aktualna cena Depilator BEAUTIFLY B-BEAUTY wynosi 179.99 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-23.

🗣️️ Jakie są opinie o Depilator BEAUTIFLY B-BEAUTY?

Według serwisu Ceneo, Depilator BEAUTIFLY B-BEAUTY posiada 34 opinii, a średnia ocen wynosi 4.5/5.

Zobacz także historia ceny Młynek do kawy Porlex Tall Ii.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.