Historia ceny i opinie o Młynek do kawy De'Longhi KG 89

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Młynek do kawy De'Longhi KG 89 był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 200.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 229.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 18 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 192.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.6 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 8.02.2024.

Cena Młynek do kawy De'Longhi KG 89

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Młynek do kawy De'Longhi KG 89. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Młynek do kawy De'Longhi KG 89, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 200 (wykryta w dniu: 2024-01-14). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-02-08) wynosi 229. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Młynek do kawy De'Longhi KG 89

Młynek do kawy De'Longhi KG 89 to profesjonalne urządzenie z żarnowym systemem mielenia, który zapewnia jednolicie zmielone ziarna oraz zachowanie aromatu kawy. Posiada regulację stopnia zmielenia, co pozwala wydobyć z kawy pełnię smaku, w zależności od sposobu parzenia. Młynek wyposażony jest w pokrętło do wyboru ilości filiżanek, maksymalnie na 12, co umożliwia zmielenie odpowiedniej ilości kawy. Dodatkowo posiada podwójny system zabezpieczeń, który wyłącza urządzenie w przypadku niepoprawnego umieszczenia pojemników na ziarna lub kawę zmieloną. Młynek posiada przycisk on/off, przezroczystą pokrywę i pojemnik na ziarna o pojemności 120 gr, wyjmowany przezroczysty pojemnik na zmieloną kawę oraz zwijany w podstawie przewód sieciowy. Elementy wykończenia ze stali nierdzewnej oraz nóżki antypoślizgowe zapewniają trwałość i stabilność urządzenia.

Gdzie kupić Młynek do kawy De'Longhi KG 89

Według naszych danych Młynek do kawy De'Longhi KG 89 można znaleźć w minimum 18 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Młynek do kawy De'Longhi KG 89 za kwotę 229 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 22.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Młynek do kawy De'Longhi KG 89 Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Młynek do kawy De'Longhi KG 89, to w serwisie Ceneo znajdziesz 192 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.6 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Młynek do kawy De'Longhi KG 89 w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Frytownica Xiaomi Smart Air Fryer Pro 4l.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Młynek do kawy De'Longhi KG 89?

Najtaniej Młynek do kawy De'Longhi KG 89 można było kupić za 200 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2024-01-14.

🏷️ Jaka jest cena Młynek do kawy De'Longhi KG 89 aktualnie?

Aktualna cena Młynek do kawy De'Longhi KG 89 wynosi 229 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-02-08.

🗣️️ Jakie są opinie o Młynek do kawy De'Longhi KG 89?

Według serwisu Ceneo, Młynek do kawy De'Longhi KG 89 posiada 192 opinii, a średnia ocen wynosi 4.6/5.

Zobacz także historia ceny Opiekacz DomoClip 3w1 (DOP133).

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.