Historia ceny i opinie o Frytownica Xiaomi Smart Air Fryer Pro 4l

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Frytownica Xiaomi Smart Air Fryer Pro 4l był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 359.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 395.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 15 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 33.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.8 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 8.02.2024.

Cena Frytownica Xiaomi Smart Air Fryer Pro 4l

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Frytownica Xiaomi Smart Air Fryer Pro 4l. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Frytownica Xiaomi Smart Air Fryer Pro 4l, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 359 (wykryta w dniu: 2023-12-20). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-02-08) wynosi 395. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Frytownica Xiaomi Smart Air Fryer Pro 4l

Frytownica Xiaomi Smart Air Fryer Pro 4L to urządzenie o mocy 1600W i pojemności 4,0L, oferujące wiele funkcji dla wygody użytkownika, takich jak programy automatyczne, regulacja temperatury, timer oraz elektroniczny termostat. Posiada trójwarstwową izolację cieplną i przezroczyste okno do obserwacji gotowania bez konieczności wyjmowania kosza, co pozwala na przygotowanie pysznego posiłku na oczach użytkownika. Dodatkowo, ekskluzywny grill zwiększa powierzchnię kosza, umożliwiając gotowanie potraw dla 1-5 osób. 360-stopniowa cyrkulacja powietrza tworzy chrupiącą warstwę zewnętrzną, jednocześnie zachowując miękkość wewnątrz, a temperatura może być precyzyjnie regulowana w zakresie od 40°C do 200°C. Frytownica oferuje wszechstronność, umożliwiając nie tylko smażenie, ale również pieczenie, fermentację i rozmrażanie, czyniąc ją idealnym pomocnikiem w kuchni.

Gdzie kupić Frytownica Xiaomi Smart Air Fryer Pro 4l

Według naszych danych Frytownica Xiaomi Smart Air Fryer Pro 4l można znaleźć w minimum 15 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Frytownica Xiaomi Smart Air Fryer Pro 4l za kwotę 395 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 39.50 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Frytownica Xiaomi Smart Air Fryer Pro 4l Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Frytownica Xiaomi Smart Air Fryer Pro 4l, to w serwisie Ceneo znajdziesz 33 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.8 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Frytownica Xiaomi Smart Air Fryer Pro 4l w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Telewizor PHILIPS 32PHS6605.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Frytownica Xiaomi Smart Air Fryer Pro 4l?

Najtaniej Frytownica Xiaomi Smart Air Fryer Pro 4l można było kupić za 359 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-12-20.

🏷️ Jaka jest cena Frytownica Xiaomi Smart Air Fryer Pro 4l aktualnie?

Aktualna cena Frytownica Xiaomi Smart Air Fryer Pro 4l wynosi 395 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-02-08.

🗣️️ Jakie są opinie o Frytownica Xiaomi Smart Air Fryer Pro 4l?

Według serwisu Ceneo, Frytownica Xiaomi Smart Air Fryer Pro 4l posiada 33 opinii, a średnia ocen wynosi 4.8/5.

Zobacz także historia ceny Młynek do kawy De'Longhi KG 89.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.