Historia ceny i opinie o Lalique Soleil woda perfumowana 100ml

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Lalique Soleil woda perfumowana 100ml był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 132.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 150.31.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 29 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 17.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.5 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 11/21/2023.

Cena Lalique Soleil woda perfumowana 100ml

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Lalique Soleil woda perfumowana 100ml. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Lalique Soleil woda perfumowana 100ml, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 132 (wykryta w dniu: 2023-02-26). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2023-11-21) wynosi 150.31. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Lalique Soleil woda perfumowana 100ml

Według naszych danych Lalique Soleil woda perfumowana 100ml można znaleźć w minimum 29 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Lalique Soleil woda perfumowana 100ml za kwotę 150.31 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 15.03 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Lalique Soleil woda perfumowana 100ml Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Lalique Soleil woda perfumowana 100ml, to w serwisie Ceneo znajdziesz 17 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.5 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Lalique Soleil woda perfumowana 100ml w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Chanel Allure Homme Edition Blanche Woda Perfumowana 100 ml.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Lalique Soleil woda perfumowana 100ml?

Najtaniej Lalique Soleil woda perfumowana 100ml można było kupić za 132 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-02-26.

🏷️ Jaka jest cena Lalique Soleil woda perfumowana 100ml aktualnie?

Aktualna cena Lalique Soleil woda perfumowana 100ml wynosi 150.31 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2023-11-21.

🗣️️ Jakie są opinie o Lalique Soleil woda perfumowana 100ml?

Według serwisu Ceneo, Lalique Soleil woda perfumowana 100ml posiada 17 opinii, a średnia ocen wynosi 4.5/5.

Zobacz także historia ceny Mercedes-Benz Rose damska woda toaletowa 30ml.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.