Historia ceny i opinie o Chanel Allure Homme Edition Blanche Woda Perfumowana 100 ml

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Chanel Allure Homme Edition Blanche Woda Perfumowana 100 ml był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 368.53.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 549.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 26 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 84.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.8 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 31.01.2024.

Cena Chanel Allure Homme Edition Blanche Woda Perfumowana 100 ml

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Chanel Allure Homme Edition Blanche Woda Perfumowana 100 ml. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Chanel Allure Homme Edition Blanche Woda Perfumowana 100 ml, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 368.53 (wykryta w dniu: 2023-01-11). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-28) wynosi 549. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Chanel Allure Homme Edition Blanche Woda Perfumowana 100 ml

Chanel Allure Homme Edition Blanche to woda perfumowana o pojemności 100 ml, która charakteryzuje się wyjątkowym zapachem, w którym wyczuwalne są nuty drzewa sandałowego. To magiczna mieszanka stworzona przez Jacquesa Helleu i Jacquesa Polge'a, która kusi i nęci swoją świeżością, naturalnością i intymnym nastrojem. Mężczyzna Chanel Homme jest oryginalny i ma niepowtarzalną osobowość, podkreśloną przez kolejne nuty zapachowe: świeże liście, pieprz, mokry wetiwer z ciepłem piżma oraz tajemniczy bób tonka i żywica. Flakon łączy w sobie biel i szare brązy, tworząc pełen kontrastów zapach dla amatorów sztuki i pięknych przedmiotów. Nuty głowy to różowy i czarny pieprz, podstawy - cedr, piżmo, wetiwer, fasola tonka, ambra, serca - bergamotka, cytryna, co czyni Chanel Allure Homme Edition Blanche wyjątkowym i wyszukanym produktem.

Gdzie kupić Chanel Allure Homme Edition Blanche Woda Perfumowana 100 ml

Według naszych danych Chanel Allure Homme Edition Blanche Woda Perfumowana 100 ml można znaleźć w minimum 26 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Chanel Allure Homme Edition Blanche Woda Perfumowana 100 ml za kwotę 549 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 54.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Chanel Allure Homme Edition Blanche Woda Perfumowana 100 ml Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Chanel Allure Homme Edition Blanche Woda Perfumowana 100 ml, to w serwisie Ceneo znajdziesz 84 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.8 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Chanel Allure Homme Edition Blanche Woda Perfumowana 100 ml w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Lalique Soleil woda perfumowana 100ml.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Chanel Allure Homme Edition Blanche Woda Perfumowana 100 ml?

Najtaniej Chanel Allure Homme Edition Blanche Woda Perfumowana 100 ml można było kupić za 368.53 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-01-11.

🏷️ Jaka jest cena Chanel Allure Homme Edition Blanche Woda Perfumowana 100 ml aktualnie?

Aktualna cena Chanel Allure Homme Edition Blanche Woda Perfumowana 100 ml wynosi 549 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-28.

🗣️️ Jakie są opinie o Chanel Allure Homme Edition Blanche Woda Perfumowana 100 ml?

Według serwisu Ceneo, Chanel Allure Homme Edition Blanche Woda Perfumowana 100 ml posiada 84 opinii, a średnia ocen wynosi 4.8/5.

Zobacz także historia ceny Hugo Boss Boss Bottled Woda po goleniu 50ml.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.