Historia ceny i opinie o Korres Black Sugar Woda Toaletowa 50Ml

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Korres Black Sugar Woda Toaletowa 50Ml był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 92.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 129.49.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 6 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 102.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.7 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 11/17/2023.

Cena Korres Black Sugar Woda Toaletowa 50Ml

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Korres Black Sugar Woda Toaletowa 50Ml. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Korres Black Sugar Woda Toaletowa 50Ml, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 92 (wykryta w dniu: 2023-07-01). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2023-11-17) wynosi 129.49. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Korres Black Sugar Woda Toaletowa 50Ml

Według naszych danych Korres Black Sugar Woda Toaletowa 50Ml można znaleźć w minimum 6 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Korres Black Sugar Woda Toaletowa 50Ml za kwotę 129.49 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 12.95 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Korres Black Sugar Woda Toaletowa 50Ml Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Korres Black Sugar Woda Toaletowa 50Ml, to w serwisie Ceneo znajdziesz 102 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.7 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Korres Black Sugar Woda Toaletowa 50Ml w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Estee Lauder Pleasures Woda Perfumowana 50 ml.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Korres Black Sugar Woda Toaletowa 50Ml?

Najtaniej Korres Black Sugar Woda Toaletowa 50Ml można było kupić za 92 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-07-01.

🏷️ Jaka jest cena Korres Black Sugar Woda Toaletowa 50Ml aktualnie?

Aktualna cena Korres Black Sugar Woda Toaletowa 50Ml wynosi 129.49 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2023-11-17.

🗣️️ Jakie są opinie o Korres Black Sugar Woda Toaletowa 50Ml?

Według serwisu Ceneo, Korres Black Sugar Woda Toaletowa 50Ml posiada 102 opinii, a średnia ocen wynosi 4.7/5.

Zobacz także historia ceny Carolina Herrera Good Girl Very Good Girl Woda Perfumowana 80Ml.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.