Historia ceny i opinie o Carolina Herrera Good Girl Very Good Girl Woda Perfumowana 80Ml

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Carolina Herrera Good Girl Very Good Girl Woda Perfumowana 80Ml był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 215.8.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 419.9.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 19 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 81.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.6 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 30.01.2024.

Cena Carolina Herrera Good Girl Very Good Girl Woda Perfumowana 80Ml

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Carolina Herrera Good Girl Very Good Girl Woda Perfumowana 80Ml. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Carolina Herrera Good Girl Very Good Girl Woda Perfumowana 80Ml, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 215.8 (wykryta w dniu: 2023-03-16). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-24) wynosi 419.9. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Carolina Herrera Good Girl Very Good Girl Woda Perfumowana 80Ml

Carolina Herrera Good Girl Very Good Girl Woda Perfumowana 80ml to wyjątkowy, odważny zapach, który podkreśli każdy Twój ruch i sprawi Ci wiele radości. Nuty liczi, porzeczki, róży, wanilii i wetywerii tworzą bogatą kompozycję, która uwydatnia naturalne piękno i osobowość każdej kobiety. Flakon w formie czerwonych szpilek symbolizuje nowoczesną, pewną siebie kobietę, a charakterystyczna dla marki Carolina Herrera czerwień dodaje pasji i wyrafinowania. Zapach jest stworzony, aby podbić serce od pierwszego powąchania i pozostawić niezapomniane wrażenie.

Gdzie kupić Carolina Herrera Good Girl Very Good Girl Woda Perfumowana 80Ml

Według naszych danych Carolina Herrera Good Girl Very Good Girl Woda Perfumowana 80Ml można znaleźć w minimum 19 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Carolina Herrera Good Girl Very Good Girl Woda Perfumowana 80Ml za kwotę 419.9 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 41.99 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Carolina Herrera Good Girl Very Good Girl Woda Perfumowana 80Ml Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Carolina Herrera Good Girl Very Good Girl Woda Perfumowana 80Ml, to w serwisie Ceneo znajdziesz 81 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.6 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Carolina Herrera Good Girl Very Good Girl Woda Perfumowana 80Ml w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Giorgio Armani Si Woda Perfumowana 30ml.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Carolina Herrera Good Girl Very Good Girl Woda Perfumowana 80Ml?

Najtaniej Carolina Herrera Good Girl Very Good Girl Woda Perfumowana 80Ml można było kupić za 215.8 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-03-16.

🏷️ Jaka jest cena Carolina Herrera Good Girl Very Good Girl Woda Perfumowana 80Ml aktualnie?

Aktualna cena Carolina Herrera Good Girl Very Good Girl Woda Perfumowana 80Ml wynosi 419.9 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-24.

🗣️️ Jakie są opinie o Carolina Herrera Good Girl Very Good Girl Woda Perfumowana 80Ml?

Według serwisu Ceneo, Carolina Herrera Good Girl Very Good Girl Woda Perfumowana 80Ml posiada 81 opinii, a średnia ocen wynosi 4.6/5.

Zobacz także historia ceny Korres Black Sugar Woda Toaletowa 50Ml.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.