Historia ceny i opinie o Kontroler DAW Native Instruments Maschine MK3

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Kontroler DAW Native Instruments Maschine MK3 był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 1947.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 2198.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 6 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 38.
  • ⭐️ Ocena produktu to 5.0 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 3.02.2024.

Cena Kontroler DAW Native Instruments Maschine MK3

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Kontroler DAW Native Instruments Maschine MK3. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Kontroler DAW Native Instruments Maschine MK3, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 1947 (wykryta w dniu: 2023-12-16). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-02-03) wynosi 2198. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Kontroler DAW Native Instruments Maschine MK3

Kontroler DAW Native Instruments Maschine MK3 to stacja produkcji muzycznej, która oferuje szybki i intuicyjny interfejs umożliwiający tworzenie muzyki w studiu oraz na scenie. Urządzenie jest zintegrowanym systemem produkcji muzycznej, który łączy w sobie funkcje samplera, sequencera, miksera i procesora efektów. Posiada bogatą bibliotekę 8 GB brzmień, w tym sample, loopy, drum kits i gotowe patterny, a także zestaw 25 wysokiej jakości efektów studyjnych takich jak filtry, EQ, delay, pogłosy i kompresory. Dwa kolorowe wyświetlacze RGB ułatwiają modyfikację brzmień, edycję projektów i miksowanie, a 16 dużych i ultra-czułych padów zapewnia precyzyjną kontrolę. Kontroler oferuje również studyjnej jakości interfejs audio 96 kHz/24-bit z dwoma wyjściami jack, dwoma wejściami jack, jednym wejściem jack dla mikrofonów dynamicznych i wyjściem słuchawkowym. Czułe na dotyk pokrętła umożliwiają zmianę parametrów, a kontroler wstęgowy służy do wyzwalania dźwięków i zmiany ich wysokości. Czterokierunkowy joystick pozwala na poruszanie się w projekcie i zmiany ustawień parametrów. Maschine MK3 zasilany jest przez USB 2.0 lub dołączony zasilacz i jest w pełni zintegrowany z KOMPLETE. Urządzenie ma również cechy klasycznego grooveboxa, takie jak 16 poziomów dynamiki, funkcje swing, pad link, note repeat, step sequencer i emulacja samplowania MPC60/SP1200. Jest kompatybilny z najpopularniejszymi programami DAW, takimi jak Logic Pro, Ableton i FL Studio.

Gdzie kupić Kontroler DAW Native Instruments Maschine MK3

Według naszych danych Kontroler DAW Native Instruments Maschine MK3 można znaleźć w minimum 6 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Kontroler DAW Native Instruments Maschine MK3 za kwotę 2198 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 219.80 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Kontroler DAW Native Instruments Maschine MK3 Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Kontroler DAW Native Instruments Maschine MK3, to w serwisie Ceneo znajdziesz 38 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 5.0 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Kontroler DAW Native Instruments Maschine MK3 w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Procesor Intel Core i5-11400F (BX8070811400F).

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Kontroler DAW Native Instruments Maschine MK3?

Najtaniej Kontroler DAW Native Instruments Maschine MK3 można było kupić za 1947 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-12-16.

🏷️ Jaka jest cena Kontroler DAW Native Instruments Maschine MK3 aktualnie?

Aktualna cena Kontroler DAW Native Instruments Maschine MK3 wynosi 2198 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-02-03.

🗣️️ Jakie są opinie o Kontroler DAW Native Instruments Maschine MK3?

Według serwisu Ceneo, Kontroler DAW Native Instruments Maschine MK3 posiada 38 opinii, a średnia ocen wynosi 5.0/5.

Zobacz także historia ceny Interfejs audio USB Behringer UMC 22 U-Phoria.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.